Jednoduché a útulné bydlení, to je sektorový nábytek - trend dnešní doby

13.3.2013 | PR článek | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Současný trend zařízení bytu je jasný – jednoduché, a přesto útulné. Proto se výrobci nábytku v posledních letech vracejí zpět k výrobě sektorovému nábytku, který je stále oblíbenější. Robustní obývací stěny zakrývající celou plochu zdi jsou již dávno zapomenuty. Výhodou sektorového nábytku je možnost vybavení jakékoliv místnosti, ať už jde o obývací pokoj, ložnici, jídelnu, předsíň či pracovnu.

Jednoduché a útulné bydlení, to je sektorový nábytek - trend dnešní doby - foto, Hyperbydleni.cz

Obývací pokoj

Centrem veškerého dění, relaxace a přijímaní návštěv je obývací pokoj, a tak i většina prvků sektorového nábytku se orientuje zejména na tuto místnost. Proto není divu, že v každé řadě najdete obývací stěnu. Moderní obývací stěny jsou jednoduché, vzdušné a přesto praktické. K obývací stěně si můžete vybrat komodu, vitrínu či skříň ve stejném dezénu a přesně podle svých představ, aniž byste se obávali, zda se bude k dané stěně hodit. Stejně široký výběr máte i u sedacích souprav.

Jednoduché a útulné bydlení, to je sektorový nábytek - trend dnešní doby, fotka

 Ložnice

Ložnice je místem odpočinku. Místem, kde se máme cítit co nejlépe. Většina sektorových řad nabízí také postele, velké či menší šatní skříně i noční stolky. To nám umožňuje si vybavit ložnici ve stejném stylu. Postel je velice důležitým prvkem, a proto buďte v jejím výběru velmi pečliví. Spánek je pro náš život velmi důležitý, a proto je nutné vybrat si postel odpovídající našim potřebám. Nezáleží pouze na vzhledu, ale hlavně na kvalitě a na individuálních potřebách. Postele od českého výrobce Blanář jsou kvalitní a hlavně máte možnost si nakonfigurovat postel dle svých potřeb - od výběru roštu a matrace po výběr čalounění postele.

Jednoduché a útulné bydlení, to je sektorový nábytek - trend dnešní doby, fotka

 Kuchyně

Doby, kdy bylo nutné si nechat vyrobit kuchyň na míru, jsou pryč. Dnešní trh nabízí širokou škálu kuchyní různých typů a barev. Standardní sestavy kuchyní jsou určeny zejména do bytů, proto jsou vyrobeny ve standardních rozměrech 240 nebo 260 cm. Výrobci kuchyní jdou s dobou, a proto nenabízejí pouze hotové sestavy, ale také samotné skříňky, a tak umožňují každému zákazníkovi sestavit si svou kuchyni „na míru“. V nabídce skříněk samozřejmě nechybí skříňky na vestavné spotřebiče, které jsou v dnešní době nedílnou součástí téměř každé domácnosti.

Sektorové řady velmi často nabízí jídelní stoly a židle vhodné k dané řadě, a tak umožňují vybavení jídelny. Nemáte jídelnu, ale rádi byste si pořídili nějaký hezký botník nebo věšák do předsíně? Sektor nabízí širokou škálu předsíňových stěn, botníků, komod aj. Je jasné, že sektorový nábytek ovládl trh nejen svou variabilitou a jednoduchostí, ale hlavně cenou.

Jednoduché a útulné bydlení, to je sektorový nábytek - trend dnešní doby, fotka

 

Komu však moderní nábytek nevyhovuje a hledá něco jiného, je zde venkovský čili rustikální styl, který se už dlouhá léta těší veliké oblibě. Jedná se totiž o styl naprosto univerzální a v podstatě nestárnoucí. Dokáže vnést do každé domácnosti opravdové teplo domova a vůni dřeva. Rustikální styl oslovuje lidi, kteří upřednostňují tradiční hodnoty a zároveň hledají vysoce kvalitní nábytek s designem vymykajícím se průměru. Rustikální nábytek má vysokou pevnost a dlouhou životnost. Lze vybírat ze široké nabídky jak skříní, komod, vitrín, tak i sedacího nábytku.

Jednoduché a útulné bydlení, to je sektorový nábytek - trend dnešní doby, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2

Diskuze

Článek Jednoduché a útulné bydlení, to je sektorový nábytek - trend dnešní doby zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »