Rozmanitost trendy luxferů

17.10.2012 | Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Originální a komfortní domov je snem každého z nás. Pokud hledáte prvek, který vašemu interiéru vtiskne výjimečné kouzlo, vsaďte na luxfery. Luxfery nejsou v českých domácnostech žádnou novinkou. V současné době však prodělaly mnohé změny, které z nich učinily nadčasový, maximálně funkční a elegantní interiérový doplněk.

Rozmanitost trendy luxferů - foto, Hyperbydleni.cz

Moderní bydlení by mělo působit svěžím, vzdušným a čistým dojmem a právě o to se působivé luxfery velmi snadno postarají. Sklo je bytovými architekty v interiérech stále častěji využíváno, a to nejen jako dekorativní složka, ale také jako stavební materiál. Z luxfer můžete postavit celé stěny a nahradit jimi zdi a příčky, které interiér zatěžují. Luxferová stěna je velmi pevná a odolná a navíc propouští světlo, takže místnosti dokonale oddělení a zároveň prosvětlí.

Rozmanitost trendy luxferů, fotka

Rozmanitost trendy luxferů, fotka


Dalším bonusem luxferů je jejich schopnost zvukové a tepelné izolace – stěna z luxferů vám poskytne potřebou dávku soukromí a vytvoří v místnostech příjemné klima. Sklo je navíc velmi odolným materiálem, který se snadno omývá a čistí.

Rozmanitost trendy luxferů, fotka


Dříve byly využívány výhradně luxfery čiré; dnes si jich můžete užít v nejrůznějších pastelových barvách. Podle vkusu si můžete vybrat luxfery s originálním designem: k dostání jsou tvárnice s různými typy vzorů, motivů a povrchových úprav, s obrázky či s podsvícením led-diodami. Fantazii se meze nekladou – díky luxferám si můžete v každé místnosti pohrávat jak s intenzitou, tak zabarvením procházejícího světla, a tím pozměňovat celkovou atmosféru.

Rozmanitost trendy luxferů, fotka


Stavbu stěn nebo třeba rohových či obloukových příček svěřte do rukou odborníků. Celkový vzhled zdí totiž neovlivňují jen luxfery, ale také barva a kvalita provedení spár. Z luxfer navíc nemusíte stavět celé zdi, ale můžete jimi jen proložit a ozvláštnit zdi plné. Jistě budete překvapeni, jakých proměn interiéru se s luxferami dočkáte.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Rozmanitost trendy luxferů zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »