Toužíte po luxusu? Půjčte si ho!

3.8.2012 | Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Dá se říci, že v dnešní době můžeme mít téměř cokoli. Cokoli se totiž dá vypůjčit. K tomuto způsobu se uchylujeme nejčastěji v případech, že si námi vytoužené věci nemůžeme - především z finančních důvodů - koupit. Předmětem půjčky se tak nejčastěji stává luxusní a drahé originální zboží, které si u specializovaných firem můžeme na různě dlouhou dobu zapůjčit, a to za výrazně nižší částku, než je jeho skutečná cena.

Toužíte po luxusu? Půjčte si ho! - foto, Hyperbydleni.cz

Díky těmto službám se můžeme obklopit luxusním zbožím všeho druhu. A přesně to se nám čas od času může hodit. Především při výjimečných příležitostech se chceme výjimečně i cítit a k tomu nám například značkové hodinky nebo úchvatné šaty mohou snadno pomoci.
 

Toužíte po luxusu? Půjčte si ho!, fotka

 

Někdy se ony slavnostní události mohou konat přímo u nás doma. Příkladem může být silvestrovská párty, narozeninová oslava, obchodní večeře s nadřízenými či valentýnský večer. Pro tyto příležitosti můžete zkrášlit nejen sebe, ale i svůj byt, například skvostným zařízením, honosným nábytkem a originálními doplňky, které každému vyrazí dech.
 

Toužíte po luxusu? Půjčte si ho!, fotka

 

V České republice se začínají objevovat společnosti, které vám zprostředkují v zahraničí velmi oblíbenou službu, jíž je půjčování luxusního interiérového zařízení. Nabízený sortiment těchto firem je opravdu široký a sahá od luxusního zařízení, přes netradiční kousky až po naprosto běžný nábytek, takže si snadno vyberete přesně to, co v danou chvíli potřebujete. Samozřejmostí jsou i různé doplňky a drobnosti, které váš byt doladí do vámi požadované podoby – půjčit si proto můžete i závěsy, ubrusy, nádobí, vázy, lustry či obrazy. Samozřejmostí je, že si můžete vybrat z různých stylů, a tak si svůj interiér můžete čas od času zcela proměnit.
 

Toužíte po luxusu? Půjčte si ho!, fotka

 

Tuto službu lidé nejčastěji využívají přes víkend, a proto i cena je nejčastěji stanovena za dva dny. Samozřejmě záleží i na značce a hodnotě zařízení, které si chcete půjčit. U klasického zahradního nábytku se cena pohybuje od sta korun výše, zatímco za originální obraz můžete za víkend zaplatit i několik tisíc korun. Pokud se rozhodnete využít těchto služeb, dbejte především na to, co vše cena zahrnuje. Za dopravu, stěhování, montáž a konečnou instalaci můžete zaplatit nemalé peníze navíc.
 

Toužíte po luxusu? Půjčte si ho!, fotka

 

Také si dopředu zjistěte, jak u dané společnosti probíhá hrazení případných škod, a to především v případech, kdy má vypůjčený nábytek připravit váš příbytek na bujaré oslavy. V každém případě se vám vyplatí zvolit si služby takové firmy, která je proti všem možným rizikům pojištěna. U vypůjčených věcí také dobře zkontrolujte, v jakém stavu vám vlastně byly dovezeny, abyste se vyhnuli případným nepříjemnostem, že budete zodpovědní za škody, které jste nezpůsobili.
 

Toužíte po luxusu? Půjčte si ho!, fotka

 

Půjčování interiérového zařízení asi nikdy nebude patřit mezi nejvyužívanější způsoby, jakými si vylepšujeme a zkrášlujeme byt, i když své příznivce si tato netradiční služba jistě najde.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Toužíte po luxusu? Půjčte si ho! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »