PÁRTY KLOKOČKA – firma i zábava, kterou si musíte pamatovat!

1.8.2012 | PR článek | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Když před několika lety Petr Klokočka víceméně náhodou okořenil rytířské slavnosti na Okoři o novou službu – malování na obličej, ještě netušil, že si tím otevírá cestu k úspěšnému podnikání.

PÁRTY KLOKOČKA – firma i zábava, kterou si musíte pamatovat! - foto, Hyperbydleni.cz

Tehdy ještě o tzv. facepaitingu slyšel málokdo, byť formy zdobení obličeje jsou staré téměř jako svět samotný. První výtvory Petrových spolupracovníků se okamžitě zalíbily a zájem o tuto netradiční formu zábavy narůstal. Petr Klokočka proto přizval ke spolupráci několik výtvarně nadaných malířek z celé ČR a zvěst o jejich umu se poměrně rychle šířila. Malování na obličej á la Petr Klokočka bylo na světě!

A tady se už začíná psát historie firmy PÁRTY KLOKOČKA, dnes čítající více než 500 spolupracovníků a nabízející přibližně 45 služeb, které si jen umíte představit ve spojení se zábavou, podnikovým večírkem, dětským dnem, oslavou narozenin atd. To vše realizovatelné po celé ČR.

Chystáte akci, která má lidi bavit? Jsme tu od toho!

Kromě zmiňovaného malování na obličej, nyní již rozšířeném o malování na tělo, dokážou profesionálové z týmu Petra Klokočky nevídané věci např. s nafukovacími balonky. Přejete si ztvárnit z balónků logo vaší firmy, pohádkovou postavičku, nebo pana ředitele? Není problém! Myslet nemusíte ani na catering – PÁRTY KLOKOČKA se postará! Pletení copánků, kreslení karikatur a portrétů, vystoupení klauna a kouzelníka, vánoční, velikonoční i mikulášské programy, ohnivé show, divadlo, pantomima, žonglování, skákací hrady a trampolíny, sličné hostesky, vtipní moderátoři, profesionální fotografové i kameramani, vizážistky i modelky - to vše je v portfoliu PÁRTY KLOKOČKA, to vše je pro párty tým denní realitou. A to není vše… Běžnou součástí nabízených a realizovaných služeb jsou i reklamní a grafické práce, hlídání dětí, hudební vystoupení, rytířské akce či program zpestřený přítomností známé osobnosti šoubyznysu.

PÁRTY KLOKOČKA – firma i zábava, kterou si musíte pamatovat!, fotka

 

Co je naše výhoda, v čem jsme jiní?

Především… jsme jedni z prvních, kteří na českém trhu rozjeli trochu v jiném stylu jmenované akce pro děti i dospělé, pro firmy i instituce a směle tak můžeme těžit ze zkušeností, kterých máme nespočet. Dnes již proto víme přesně, co daná akce vyžaduje, co milují naši nejmenší „zákazníci“ – děti a stejně tak umíme nadchnout dospělé na firemních akcích, narozeninových i podnikových oslavách. Věřte mi, že se snad ještě nestalo, aby za námi po akci nepřišli děti či dospělí a nevyjadřovali nadšení a údiv. To je pochopitelně příjemný bonus, který velmi zahřeje u srdce a vykouzlí úsměv na tváři! Snad ještě příjemnější jsou ale rozzářené oči dětí, pro které děláme, co jim v nich vidíme. A ptáte-li se, co je naší výhodou… Za a) klient se může v klidu posadit a vypít si kávu, protože ví, že akci zařídíme od A do Z – a to bez váhání po celé ČR. Žádné byrokratické a složité domlouvání - kontaktní osoba je vždy jen jedna a tým následně zařídí celou akci, aniž by klient přicházel o drahocenný čas. Garantujeme spokojenost a úspěšnou realizaci dané akce na 99% a navíc klienta nezatěžujeme nesmyslnými a zpětnými doplatky atd. Dohodnutá cena je vždy konečná. Za b) neustále na sobě makáme, probíhají pravidelná školení týmu. Jako perličku můžu uvést, že jsme tu měli nedávno školitele z Itálie, kteří nás učili nové techniky balónkové výzdoby. Jsme zase o něco lepší a troufám si říct, že nejen v malování jen těžko hledáme konkurenci. A teď pozor, za c) i přesto, že na trhu působíme nějaký ten pátek, máme úžasné reference a mnoho klientů se k nám každoročně vrací – zůstáváme při zemi. Milujeme svou práci, kterou děláme absolutně profesionálně, vážíme si důvěry našich klientů, a hlavně… pracujeme SRDCEM a máme jasný cíl – chceme být nejlepší!“ uzavírá s úsměvem svou „zpověď Petr Klokočka.

PÁRTY KLOKOČKA – firma i zábava, kterou si musíte pamatovat!, fotka

 

O nic se nestarat a věřit profíkům? To je sen každého!

Skutečně… Petrovy ambice nejsou přehnané. Již nyní má v okénku reference stovky spokojených zákazníků a firem, které s nadšením využívají jeho služeb. Kdyby měl kdokoliv z nás vyjmenovat všechny aktivity a služby, které se mohou objevit na zábavné akci, dali bychom jich dohromady jen několik. PÁRTY KLOKOČKA umí takových služeb a produktů více než 45. Ne nadarmo je Petrův tým trojnásobným držitelem českého rekordu! V čem? Dozvíte se na www.partyklokocka.cz. Schválně, zkuste si – jen tak… vyplnit nezávaznou poptávku. Čas od času slaví přece každý z nás. „Moje přání je jediné. Aby pro lidi bylo synonymum zábavy sousloví PÁRTY KLOKOČKA!“ přeje si Petr Klokočka.

Doufáme, že PÁRTY KLOKOČKA padne vám do očka!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek PÁRTY KLOKOČKA – firma i zábava, kterou si musíte pamatovat! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »