Barevné hrátky aneb Malování na obličej

11.5.2012 | Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 1 |

Barvy dokážou výrazně ovlivňovat psychický a emocionální stav člověka, a proto není divu, že se svými oblíbenými barvami rádi obklopujeme a vytváříme si pomocí nich prostředí, ve kterém je nám příjemně. Barevné ladění působí na naše smysly i náladu – některé barvy nás rozveselí a nabijí energií, jiné působí uklidňujícím dojmem, relaxačně. Barvy mají navíc schopnost významně měnit vnímání prostoru, čehož mnohdy využíváme ve svůj prospěch, například při zařizování interiéru nebo v oblasti odívání. Zde však působnost barev nekončí, naopak – barevné dovádění nezná mezí a nejsou to jen stěny či malířská plátna, kde se kouzlo barev může v plné míře rozehrát: uměleckým dílem se může snadno stát i lidský obličej.

Barevné hrátky aneb Malování na obličej - foto, Hyperbydleni.cz

Facepainting neboli malování na obličej je forma zdobení tváře speciálními barvami. Při facepaintingu dochází ke zdobení celého obličeje nebo jeho částí, přičemž ozdoba je mnohdy navíc přikrášlena třpytky či kamínky. Ačkoli je dnes malování na obličej velmi oblíbenou zábavou jak dětí, tak dospělých, sahají jeho kořeny do vzdálené historie lidstva. Již pravěcí lidé měli speciální nástroje a barvy pro malování na obličej. Facepainting doprovázel člověka ve všech historických obdobích a byl nepostradatelným rituálem při takových událostech, jakými byly války, boje, oslavy, lovy a různé náboženské a kmenové obřady.


V současné době je malování na obličej oblíbeným a vyhledávaným zážitkem, jenž doprovází různé oslavy, firemních akce, karnevaly, maškarních plesy či festivaly. Mladší i starší účastníci si při takových událostech rádi nechávají zdobit obličej, přičemž mezi nejžádanější kresby patří tváře zvířátek a postav z filmů a pohádek, květinové vzory a znaky sportovních týmů. O tom, že se v případě facepaintingu fantazii meze nekladou, se můžete přesvědčit na: www.malovaninaoblicej.cz.

Barevné hrátky aneb Malování na obličej, fotka

 

Malování na obličej se postará o zábavu

Pořádat narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo třeba party na dětský den není ani v nejmenším nic lehkého. Snahou každého hostitele vždy je, aby se všichni dobře bavili a na událost rádi vzpomínali – abyste dosáhli tohoto cíle, je třeba mít přichystaný program, který všechny ohromí a zabaví. Pokud vám při plánování dochází fantazie a nápady a netušíte, čím uchvátit pozvané hosty, nechte se inspirovat nabídkou a nápady největšího týmu v České republice na pořádání těch nejveselejších a nejzábavnějších akcí. Na www.partyklokocka.cz naleznete vše, co k pořádání nezapomenutelné party potřebujete, a budete sami překvapeni, co lze s Párty Klokočka, s.r.o. zažít.
 

Barevné hrátky aneb Malování na obličej, fotka

 

Ať chcete uspořádat jakoukoli událost, Párty Klokočka, s.r.o. vám zajistí doprovodný program, který všechny nadchne, zaujme i rozveselí. Široká nabídka společnosti zahrnuje kromě malování na obličej také malování na tělo a dočasné tetování, dále ohnivou show, pantomimu či divadlo. Během vystoupení klauna, kouzelníka či hudební kapely se budete moci vydovádět na obří trampolíně či skákacím hradě. O zábavu se postarají i vtipní moderátoři, krásné modelky a hostesky, balonkáři, žongléři či portrétisti. V nabídce jsou i služby profesionálních fotografů, kameramanů a vizážistek. Samozřejmostí je skvělá výzdoba, která podtrhne nezapomenutelnou atmosféru. Jelikož si asi nikdo nedokáže představit oslavu či párty bez úžasného jídla, zajistí vám Párty Klokočka, s.r.o. i mimořádně chutný catering od profesionálních kuchařů.
 

Stát se tím nejlepším a nejzábavnějším hostitelem je nyní díky službám společnosti Párty Klokočka, s.r.o. hračka. Stačí vyplnit objednávací formulář (www.partyklokocka.cz/?akce=objednat), navolit si skladbu doprovodného programu přesně podle svých představ a skvělá párty může začít!

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Kamila: http://malujemese.cz/< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »