3D Návrhy – cesta ke komfortnímu bydlení

9.5.2012 | Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 2 |

Nové technologie dokážou vytvářet svět, který je stejně věrohodný jako realita sama. Díky dimenzi 3D můžeme vstoupit do děje odehrávajícím se na filmovém plátně nebo se stát hlavními aktéry počítačové hry. Zkratka 3D označuje techniky používané pro zobrazení či přiblížení trojrozměrného světa na ploše. 3D tak vytváří dojem skutečnosti a dovoluje nám prožívat všemožné příběhy i situace, které bychom ve skutečném životě jen stěží zakusili. Proto není divu, že užití technologií založených na 3D efektu je oblíbenou a vyhledávanou formou zábavy. Zázrak 3D má však i jiné možnosti využití, než jaké mu otevírá zábavní průmysl.

3D Návrhy – cesta ke komfortnímu bydlení - foto, Hyperbydleni.cz

Kupujete-li byt nebo dům, máte mnoho plánů, jak si vše zařídit a vybavit tak, aby výsledný vzhled přesně splňoval vaše představy a přání. Dokonale zharmonizovat praktické a estetické funkce prostoru však není nic jednoduchého. Zkuste tedy nahlédnout do budoucnosti a získejte dokonalou představu o tom, jak bude váš příbytek vypadat. Jen tak se vyhnete nepříjemným překvapením, které s sebou zabydlování občas přináší, a s výsledkem budete maximálně spokojeni – ať už je vaším přáním vytvoření kuchyně na míru, zútulnění ložnice, kancelářský nábytek pro kreativní domácí pracovnu nebo celková rekonstrukce bytu či domu.

3D Návrhy – cesta ke komfortnímu bydlení, fotka


Společnost 3D Návrhy, s.r.o. vám nabízí profesionální vyhotovení grafických 3D návrhů interiéru i exteriéru s velmi praktickou možností volného pohybu v návrhu, díky níž si snadněji představíte, jak by se vám v daném prostředí žilo. Standardem společnosti je poskytovat klientům kvalitní komplexní řešení na míru, takže kromě tvorby 3D projektů patří k jejím službám i následná realizace návrhu, která je provedena do detailů přesně. S 3D Návrhy, s.r.o. se cesta za vysněným bydlením stává zábavou. Vysoká kvalita provedení je garantována realizačním týmem, který zahrnuje jak profesionální architekty, designery a projektanty, tak zkušené řemeslníky, jejichž nejčastějšími zakázkami jsou kuchyně na míru, reprezentativní kancelářský nábytek, ale také celkové rekonstrukce bytů a domů. Odborníci se v každém konkrétním případě maximálně snaží naplnit přání a požadavky svých klientů. Kromě návrhů, rad a nápadů na organizaci a vylepšení prostoru z hlediska funkčnosti a estetiky zahrnuje jejich práce i takové služby, jako je například poradenství vytápění a úspor energií. Výsledkem je proto vždy dokonale funkční, pohodlný a harmonický domov.

3D Návrhy – cesta ke komfortnímu bydlení, fotka


Na www.3dnavrhy.cz naleznete vše, co při vytváření vytouženého bydlení potřebujete, nehledě na to, v jaké fázi realizace se právě nacházíte. Kromě tvorby 3D vizualizace, poradenství a následných realizací interiérových a exteriérových proměn se společnost 3D Návrhy, s.r.o. zaměřuje i na projektování rodinných domů a jejich výstavbu. Prvotřídní servis, jenž společnost poskytuje, vždy zahrnuje i předběžné nacenění projektu či realizace, zpracování veškeré související dokumentace a komunikaci s příslušnými orgány. 3D Návrhy, s.r.o. jsou zárukou komplexního řešení zakázek. Pracovníci společnosti jsou připraveni a schopni splnit nejrůznější přání svých zákazníků- ať je to vytvoření luxusní kuchyně na míru, vyřešení problému s malou koupelnou, realizace okouzlující zahrady či touha po pracovně, v níž vévodí originální kancelářský nábytek. Jejich cílem je vždy maximální spokojenost klienta.

3D Návrhy – cesta ke komfortnímu bydlení, fotka

 

Pokud teprve začínáte plánovat přestavbu či zkrášlení vašeho bydlení a chybí vám nápady, můžete si nechat poradit od profesionálů společnosti nebo se nechte inspirovat vytvořenými 3D návrhy: www.3dnavrhy.cz/galerie-navrhy-koupelen/ - díky nim zajisté získáte ucelenější představu, jak by váš domov měl ideálně vypadat. Na stránkách www.3dnavrhy.cz naleznete i Fotogalerii (www.3dnavrhy.cz/koupelny-fotogalerie) plnou fotografií, která dosvědčuje, že dokonale propracované návrhy nejsou nedosažitelným snem, ale s 3D Návrhy, s.r.o. skutečností.

3D Návrhy – cesta ke komfortnímu bydlení, fotka


O tom, že společnost staví na filosofii „Vše začíná návrhem“ se můžete přesvědčit i na www.rekonstrukce-plzen.cz. Společnost provádí rekonstrukce bytu – plzeňský kraj a Praha; o její kvalitě a profesionalitě práce a služeb týmu 3D Návrhy, s.r.o. se můžete přesvědčit díky Fotogalerii, která obsahuje jak 3D návrhy, tak fotografie na základě návrhů zrekonstruovaných objektů. Detailní ukázky rekonstrukce bytu - plzeňský kraj a Praha, které naleznete na www.rekonstrukce-plzen.cz, dokládají, že i takto náročná proměna se díky zkušeným profesionálům může stát zábavou, její výsledek bude v každém ohledu bezchybný.

3D Návrhy – cesta ke komfortnímu bydlení, fotka


Pokud si necháte vypracovat dokonale skutečný 3D návrh a ten se vám zalíbí natolik, že přesně podle něj budete chtít zrealizovat své budoucí bydlení, nemusíte si ani v nejmenším lámat hlavu, zda vybavení a zařízení z onoho návrhu bude vůbec k sehnání, a to přesně v těch barvách a velikostech, které jsou pro váš prostor ideální. Jelikož společnost 3D Návrhy, s.r.o. chce svým klientům zajistit vysoký komfort a vyřešit celou jejich zakázku do detailů přesně, rozšířila své pole působnosti i o výrobu nábytku na míru. Z široké nabídky, která zahrnuje veškeré typy nábytku od vestavěných skříní až po atypické kousky, si vybere opravdu každý: www.vyroba-nabytku-plzen.cz. Nábytek je vždy vyroben přesně tak, aby dokonale splňoval různé nároky a požadavky jednotlivých místností: na www.vyroba-nabytku-plzen.cz si tak můžete vybrat moderní a praktické kuchyně na míru, kreativní, avšak bezpečné vybavení do dětského pokoje či mimořádně reprezentativní kancelářský nábytek. Samozřejmostí je opět nadstandardní servis – odborníci společnosti si poradí se všemi možnými překážkami, jakými jsou například velmi malé či členité prostory, a postarají se jak o tvorbu 3D vizualizace, tak o následnou výrobu a montáž nábytku.

3D Návrhy – cesta ke komfortnímu bydlení, fotka

 

Využijte nejmodernějších technologií a těšte se na domov sobě přesně na míru. 
 

3D Návrhy – cesta ke komfortnímu bydlení, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 3

Diskuze

Redakce: Dobrý den, tato firma sídlí...< Odpovědět

Martin: hezký návrhy a kde sidli...< Odpovědět

počet příspěvků: 2

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »