Hravý svět počítačů

4.4.2012 | Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Máte-li rádi nevšední, originální, avšak praktické doplňky, máte v dnešní době opravdu na výběr. Obchody s designovým zbožím se pyšní nevídanými kousky, které za svým netradičním vzhledem skrývají mnohé funkce, které byste od nich ani ve snu nečekali – není divu, že tento druh zboží musí být mnohdy označen štítky, protože nakupující jen stěží odhalí, jaké je kromě dekorativní funkce jeho skutečné užití. Hravost vstoupila i do oblasti, která byla dlouhou dobu z hlediska vzhledu fádní a strohá – do oblasti špičkové elektrotechniky.

Hravý svět počítačů - foto, Hyperbydleni.cz

Značka Amethyst si vtipně vyhrála se vzhledem reproduktorů pro iPody a iPhony a vtiskla jim originální design prasátka, které si můžete vybrat v různých barvách. Nevšední vzezření však nic neubírá na funkčnosti čtyř zabudovaných reproduktorů, které se pyšní 25 watty zvuku při frekvenci 60 Hz až 20 kHz a které můžete ovládat dálkovým ovladačem. IPig je uzpůsoben pro různé druhy iPodů a díky jack audio výstupu jej můžete propojit s mobilním telefonem, počítačem nebo herní konzolí. Prasátko, jehož rozměry jsou 16 x 14 cm a jehož hmotnost dosahuje 1,36 kg, slouží nejen jako reproduktor, ale také jako budík a dock pro iPhone. Veselé prasátko iPig vám tak přinese nejen kvalitní zvuk, ale i dobrou náladu. Pořizovací cena iPigu se pohybuje kolem dvou tisíc korun.

 

Hravý svět počítačů, fotka

 

I něco tak obyčejného jako je počítačová myš se může stát skvělým doplňkem vašeho IT koutku. Vzhledu myši většinou nevěnujeme pozornost, spíše nás zajímá, jak pohodlně se nám s ní bude pracovat – přitom myš je skvělým prvkem, který snadno rozzáří a oživí celou počítačovou nebo notebookovou sestavu. To, že si myš můžete zvolit různých velikostí, tvarů a barev není žádnou novinkou, dnes ale máte tak širokou nabídku, že si můžete vybrat myš, která bude přesně vystihovat vaše koníčky a záliby, takže i nudná práce u počítače vám bude připadat zábavná.

 

Hravý svět počítačů, fotka

 

Hravý svět počítačů, fotka


Pokud jste opravdovými fandy počítačů a chcete se jimi obklopovat, můžete si pořídit zajímavé interiérové doplňky, které se světem počítačů nechaly inspirovat. Originalitu zaručí polštáře, květináče, povlečení, koberce, stoličky, lampy, nádobí a jiné vybavení zajímavých tvarů a vtipných popisků.

 

Hravý svět počítačů, fotka

 

Hravý svět počítačů, fotka

 

Autor: Monika KovačkováDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2

Diskuze

Článek Hravý svět počítačů zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »