Pořiďte si hodinového manžela

6.2.2012 | Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 3 |

Hodinový manžel je poměrně nový druh služby pro domácnost, jenž zahrnuje základní práce týkající se fungování domácnosti a údržby zahrady. Takže pokud nemáte chuť, čas či potřebnou zručnost nutnou pro tyto práce, neváhejte a hodinového manžela si objednejte. Je to jako sen – muž přijede, vy mu zadáte úkoly a za několik desítek minut máte hotovo.

Pořiďte si hodinového manžela - foto, Hyperbydleni.cz

Nápad učinit z mužské zručnosti službu veřejnosti se poprvé uchytil ve městě Perm na Urale v roce 2003. Ač se to zprvu zdálo nemožné, tento nápad se ujal v praxi a služba hodinových manželů se stala vysoce vyhledávanou. Primárně je tato pomoc určena ženám žijícím o samotě, které si s typicky mužskými pracemi nevědí rady nebo na ně nemají sílu; práce hodinového manžela tak nahrazuje tradiční sousedskou výpomoc. Stále častěji jsou pomocníci využívani i tam, kde muž v rodině nechybí, a to především díky kvalitně a profesionálně odvedené práci.

 

Pořiďte si hodinového manžela, fotka

 

Hodinoví manželé si poradí prakticky s čímkoli – zvládnou všechno, co se týká údržby a oprav domů, bytů a zahrady. Nejčastěji jsou tito šikovní řemeslníci objednáváni na drobné zednické práce, instalatérské práce, montování nábytku a jiných zařízení, drobné opravy a výměny elektrotechniky a základní údržbu zahrady, jako je sekání trávy, stříhání živého plotu, štípání dříví nebo hrabání listí.

 

Pořiďte si hodinového manžela, fotka

 

Hodinoví manželé jsou profesionálové, a to nejen v oblasti řemeslných prací. Pomocníci vždy přijedou včas a oznámí vám předběžnou cenu, při práci jsou rychlí a precizní a po dokončení úkolu po sobě uklidí a ručí za svou práci. Řemeslníci jsou vybaveni kvalitním nářadím, takže nemusíte investovat do nákupu nákladného vybavení, které by vám další roky leželo ladem. Ani s výběrem vhodného materiálu, doplňků a součástek si nebudete muset lámat hlavu – řemeslník je vybaven vším potřebným pro běžné opravy a montáže a díky svým odborným znalostem a zkušenostem se postará o správný výběr kvalitního materiálu.

 

Pořiďte si hodinového manžela, fotka

 

Hodinové manžele najdete běžně ve všech větších městech, jejich služby se však neustále rozšiřují i do měst menších – lokalita pak výrazně určuje cenu jejich práce. Standardně za hodinu práce zaplatíte kolem 200 Kč, v Praze se pak ceny pohybují kolem 350 Kč za hodinu, přičemž jednotlivé návštěvy v průměru trvají dvě až tři hodiny – samozřejmě však záleží na konkrétních úkolech. Cestovní výlohy a náklady na materiál a součástky, které jsou k vykonání úkonu zapotřebí, se platí zvlášť.

 

 

Pořiďte si hodinového manžela, fotka

 

Využití služeb hodinových manželů je v dnešní uspěchané době ideálním řešením, jak mít vše plně funkční a v precizním pořádku.

Autor: Monika KovačkováDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 3


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Olik: Dobrý den, další tip...< Odpovědět

rita: Chtěla bych touto cestou...< Odpovědět

Petra: Článek je super, ale chybí...< Odpovědět

počet příspěvků: 3

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »