Praktické vychytávky pro vaší domácnost

21.10.2011 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Výrobci neustále přichází s novinkami, které nám mají zpříjemnit a usnadnit péči o domácnost. Nejen že jsou praktické, ale mohou být i designové či dokonce určené přímo pro muže...

Praktické vychytávky pro vaší domácnost - foto, Hyperbydleni.cz

 

Designová žehlička pro muže

Rychlost, vysoký výkon a perfektní výsledky. To většinou muži očekávají od svého nářadí. Taková je i nová napařovací žehlička Philips Azur GC 4491, která si výkonem, robustním provedením a vzhledem nezadá s vrtačkou nebo bruskou. Kromě výjimečného designu a praktického balení v černém nehořlavém kufru nabízí extrémně odolnou žehlicí plochu Anodilium. Její příkon je 2400 W, stálý parní výkon 40 g/min a parní impuls 100 g/min, díky čemuž lze přístroj použít i k žehlení ve svislé poloze. Zabudovaný systém Double Active Calc brání vápenatění, takže si poradí i s vodou z vodovodního kohoutku.

 

Praktické vychytávky pro vaší domácnost, fotka

 

Lampa jako z Hollywoodu

Exkluzivní nábytek z Dubaje, který najdete v řadě luxusních rezidencí od Miami, přes New York až po Tokio, prodává galerie Avenue Design. Mezi nejoriginálnější kousky v sortimentu, které se mohou stát netradičním doplňkem moderního bytu nebo i venkovských domů, patří Reflektor Cinema. Lampa, která svým designem ve stylu filmových osvětlovacích těles potěší nejen filmofily a milovníky starých hollywoodských filmových kulis, je z chromu a má polohovatelné dřevěné nohy. Rozměry - 45 x 167 cm.

 

Praktické vychytávky pro vaší domácnost, fotka

 

Stylové třídění odpadu

Víte, že každý obyvatel ČR vyprodukuje za rok až 300 kg odpadu? Asi třetina je využitelná k recyklaci. Nejčastěji jde o papír, plasty, sklo a kovy, které je nutno separovat prostřednictvím například speciálních uvnitř dělených odpadkových košů. Například Brabantia Twin Bin s oddělenými nádobami o obsahu 10 a 23 litrů je k dostání v provedení matná i lesklá ocel a s povrchovou úpravou proti otiskům prstů. Vestavěný koš na tříděný odpad Brabantia Built-in Separator také obsahuje dvě plastové nádoby, každou o objemu 18 litrů. Unikátní systém kolejnic a rychlá dostupnost obou nádob po otevření skříňky představují snadné a hygienické řešení pro domácnost.

 

Praktické vychytávky pro vaší domácnost, fotka

 

Vaky k sezení i ležení

Velkou předností sedacích vaků Dutch Decor plněných polystyrenovými kuličkami je jejich variabilita: přizpůsobí se tvaru těla, takže sezení na nich je velmi pohodlné. K dispozici jsou vaky z klasických omyvatelných materiálů a z textilie, která se dá prát v pračce, samozřejmě v mnoha barevných odstínech – od klasické červené, přes modrou a černou po vzorované kusy či metalické modely v zlaté a stříbrné. Díky velkým rozměrům (140 x 165 cm) poslouží vaky nejen jako sedačka: děti na nich mohou i ležet při čtení či hraní.

 

Praktické vychytávky pro vaší domácnost, fotka

 

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archiv firemDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Praktické vychytávky pro vaší domácnost zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »