Vybrali jsme pro Vás

26.8.2011 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Opět jsme pro vás připravili 4 novinky, které byste měli znát. Praktické, krásné, designové i lahodné. Uvařte si stylově kávu v novém kávovaru, ozdobte svou koupelnu orientem a dejte své lednici novou „kůži“.

Vybrali jsme pro Vás - foto, Hyperbydleni.cz

 

Koupelna ve stylu Matragi

Kolekci koupelnových předložek, které ponesou její nezaměnitelný rukopis typický nádhernými vzory a harmonií barev, vytvořila známá módní návrhářka Blanka Matragi pro českého výrobce koupelnového textilu a doplňků, firmu Grund, ke 20. výročí jejího založení. A protože tvorba v oblasti užitého designu ji velmi zajímá, pustila se do realizace zakázky s velkým nasazením a invencí, s hravostí respektující aktuální designové trendy. Výslednou kolekci tvoří pět různých vzorů ve výrazných barvách charakteristických pro Blanku Matragi, většinou v rozměrech 60 x 100 a 70 x 120 cm.

 

Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka

 

Potěší milovníky kávy

Kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto s názvem Circolo překvapí nejen převratným designem, ale také fanoušky moderního trendu jednoduché přípravy kávy či kávových specialit. Atypický tvar přístroje podtrhují dvě LED diody osvětlující plochu pro přípravu kávy a nádržku na vodu, kvalitní zpracovaní metalického povrchu. Obsluhu usnadňují drobné, ale důležité detaily v podobě nerezového magnetického držáku kapslí s pohodlným usazováním, kvalitní nerezové volicí páky s mechanickým pérováním, aretační páky se zvedačem a odkapávacího tácku s nastavením výšky ve třech polohách. Spotřebitelé určitě ocení i energetickou úspornost přístroje a čtyři barevné varianty: metalickou červeň a šeď, antracit a čokoládovo-bílou.

 

Vybrali jsme pro Vás, fotka

 

Obnoví a zachová bělost

Nový Perwoll White Magic dokáže jemné bílé prádlo znovu rozzářit. Může za to nové složení s obsahem optických zjasňovačů, jež si dovede poradit i se zašedlými tkaninami a vrátit jim původní bělost. Jedinečná receptura tohoto tekutého pracího prostředku obsahuje také speciální složky (tzv.greying inhibitors), které bílé prádlo spolehlivě ochrání před zešednutím. Perwoll White Magic rozšířil produktovou řadu určenou k péči o jemné tkaniny a choulostivé vlněné oblečení, kam patří také Balsam Magic, Color Magic pro barevné textilie, Black Magic pro tmavé a černé oblečení.

 

Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka

 

Nová „kůže“ pro lednici

Možnost ozdobit chladničku designem podle svého výběru přináší Electrolux. K vybraným modelům chladniček AEG a Zanussi si totiž každý bude moci vybrat z nepřeberného množství kompatibilních „skinů“. K dispozici je široká škála motivů, od květinových po geometrické, s fotografickými náměty či jinak zajímavými strukturami. Poukaz na „kůži“ je zdarma ke zakoupenému modelu, motiv si lze objednat na www.coolfridge.cz. Skin ze speciální vinylové samolepící fólie má velmi odolnou laminaci, která spolehlivě ochrání přístroj před poškrábáním či oděrkami. Materiál po sejmutí nezanechává žádné stopy.

 

Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka

 

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archiv firemDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Vybrali jsme pro Vás zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »