Užitečné novinky aneb Vybrali jsme pro vás

22.7.2011 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Máme pro vás další novinky, nové vychytávky do vaší domácnosti, které vám zpříjemní život. Vyzkoušejte domácí pekárnu, pohodlné křeslo nebo třeba dětský traktor pro vaší ratolest!

Užitečné novinky aneb Vybrali jsme pro vás - foto, Hyperbydleni.cz

 

Pečte nejen domácí chleba

Nová domácí pekárna Electrolux umožňuje díky 15 přednastaveným programům pečení chleba, koláčů, dortíků i zákusků. Inteligentní ovládací LCD panel usnadňuje přepínání mezi variantami produktů, samozřejmostí je nastavení intenzity zhnědnutí kůrky, o jejíž bezchybnost se postará speciální vyjímací čepel. K vybavení patří také nepřilnavá forma na koláč, dvanáctihodinový časovač, rychlé pečení (58 minut), nastavení křupavé kůrky, 3 formy na pečení chleba (500 g, 750 g a 1 kg), odstranitelné víko pro snadné čištění, gumové podstavce pro lepší stabilitu. Postup pečení lze sledovat skleněným okénkem v nerezovém povrchu.

 

Užitečné novinky aneb Vybrali jsme pro vás, fotka

 

Postavte systémový komín

Prefabrikované prvky Final od firmy Schiedel jsou mezi stavebníky a investory velmi oblíbené. Nadstřešní část komína z nich lze totiž postavit rychle a přesná, navíc se zachováním tradičního vzhledu. Sortiment se rozšířil o prvky ABSOLUT Final, betonové segmenty s povrchovou úpravou červených cihel. Jsou sendvičové, s vnitřní tepelně izolační vrstvou z identického materiálu. V současné době jsou k dispozici pro jednoprůduchové komíny ABSOLUT průměru 12 až 18 cm, a to i včetně varianty s větrací šachtou. Základní dodávka ve formě osvědčené Sady obsahuje kompletní díly pro 1,3 m komínu, a to včetně pojiva - tenkovrstvé maltové směsi.

 

Užitečné novinky aneb Vybrali jsme pro vás, fotka

 

Relaxujte v pohodlném křesle

Dívat se na televizi s maximálním komfortem umožní pohodlné a pěkné televizní a relaxační křeslo z pravé kůže. O vzhled se stará kvalitní kožený potah, a protože ho ani ze zadní strany nic nenahrazuje, lze křeslo umístit i do prostoru. Pohodlí je výsledkem stupňovitě nastavitelné a snadno ovladatelné opěrky zad i nohou, jež tělu dopřejí ideální relaxační pozici. Křeslo s výplní z tvarově stálé polyéterové pěny je otočné, stojí na stabilním kovovém talíři v barvě hliníku. Na trhu je v černé nebo červené barvě. Rozměry činí 66 x 116 x 80 cm, výška sedu je cca 50 cm, hloubka sedu cca 52 cm.

 

Užitečné novinky aneb Vybrali jsme pro vás, fotka
Užitečné novinky aneb Vybrali jsme pro vás, fotka

 

 

 

Učte budoucího traktoristu

S neodolatelnou hračkou pro malé milovníky zahradní techniky přišla firma Viking. Dětský traktor, který vychází z designu osvědčených strojů série T5 a T6, má úctyhodné rozměry 168 x 50 x 62 cm, což nadchne o odrostlejší potomky. Patří k němu vozík schopný přepravovat náklad ve formě zahradního odpadu, sklizně, zeminy nebo drobného stavebního materiálu. Traktor je na šlapací pohon, takže splňuje i nejpřísnější ekologické normy EU. Hračka vhodná pro děti od tří let je k mání pouze u autorizovaných prodejců. Bližší informace najdete na bezplatné infolince 800 555 226.

 

Užitečné novinky aneb Vybrali jsme pro vás, fotka

 

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archiv firemDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Užitečné novinky aneb Vybrali jsme pro vás zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »