Vybíráme pro Vás

12.7.2011 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Přinášíme vám 4 novinky, které by se Vám mohly hodit nejen do Vaší domácnosti, ale především pro Váš pohodlný život.

Vybíráme pro Vás - foto, Hyperbydleni.cz

 

Dopřejte si latexový komfort

Bolestem hlavy a zad můžeme ulevit i spaním na správném polštáři. Například na latexovém Comfortu od společnosti Gumotex, který spojuje unikátní užitné vlastnosti s moderními technologiemi. Je nejen optimální měkkou podporou pro hlavu, ale zároveň i dostatečně pevným podkladem pro krční část páteře. Polštář vyrobený ze směsice syntetického a přírodního latexu díky takzvané bodové elasticitě povoluje deformaci pouze v místech, na něž je vyvíjena síla, takže okolní prostor zůstává v původním tvaru. Zmáčknutý povrch se po zrušení zátěže vrátí do předchozí pozice. Perforovaný, tudíž prodyšný materiál s antibakteriálními vlastnostmi ocení zejména alergici, stejně jako snímatelný potah s úpravou Silverplus®.

 

Vybíráme pro Vás, fotka

 

Vařte s hravou kuchařkou

Dobrá a chutná domácí kuchyně nemusí být vždycky výsledkem spousty hodin strávených mezi lednicí, sporákem a kuchyňskou linkou. Moc dobře si to uvědomila i autorka nové kuchařky vycházející z tradičních českých receptů. Dobře známou klasiku přepracovala a oděla do nového kabátu, který jde se současnou módou: akceptuje nároky dnešního uspěchaného života, počítá se sofistikovanými technologiemi vaření a moderními spotřebiči a zároveň reflektuje na aktuální nabídku našeho potravinářského trhu. To vše s úmyslem dokázat, že každodenní vaření nemusí být nudná a ubíjející rutina, nýbrž radostný a kreativní prožitek a zábava.

 

Vybíráme pro Vás, fotka

 

Chlaďte se stylovým designem
 

Uchvátí vás květinovým vzorem, chytrými technologiemi a velkou kapacitou. Nerezový povrch „americké“ lednice od LG zdobí elegantní plastický motiv květin vyleptaný do obou dveřních křídel. Nejen díky tomu se však stane opravdovou ozdobou kuchyňského interiéru. Skrývá totiž fascinující čistý objem 617 litrů, vakuovou zásuvku, antibakteriální těsnění, možnost automatické regulace vlhkosti… Poprvé použitý lineární kompresor pro chlazení s úsporným provozem řadí spotřebič do úsporné energetické třídy A+. Další nespornou výhodou této technologické novinky je tichý provoz.

 

Vybíráme pro Vás, fotka

 

Šetřete vodou i energií

Tři modely nové řady energeticky úsporných praček Panasonic přinášejí kratší dobu praní při maximální účinnosti, nulový příkon v tzv. stand-by režimu a řadu progresivních technologií. Například 3D Sensor Wash dokáže nastavit nejvhodnější počet otáček, postará se o plynulé otáčení bubnu i prádla uvnitř něho. Funkce 3D Tumble Wash zase zajistí 3D pohyb prádla všemi směry. Ojedinělou novinkou je náklon pracího bubnu o 10°, takže se snížila hladina vody a pračka s ní lépe hospodaří. Díky trojhranné lopatce uvnitř bubnu se totiž voda dostane do všech částí tkaniny. Nové pračky spotřebují na jednu várku prádla asi 44 litrů vody, tedy o 56 litrů méně než jejich 15 let staré předchůdkyně.

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Gumotex, LG, Panasonic a archiv redakceDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Vybíráme pro Vás zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »