Bytový dům Procházkova 7 má zelenou

21.1.2010 | CRESCON | Domy | Komentářů 0 |

Luxusní bytový dům v atraktivní lokalitě pražského Podolí má vydáno pravomocné stavební povolení. Developerská společnost CRESCON, která projekt realizuje, tak může na jaře zahájit výstavbu.

Bytový dům Procházkova 7 má zelenou - foto, Hyperbydleni.cz

Výstavba rezidenčního projektu v atraktivní městské části Praha 4 – Podolí bude zahájena na jaře letošního roku, dokončení se plánuje na druhé čtvrtletí roku 2011. Celková výše investice je 100 milionů Kč. Dům s 8 bytovými a 1 nebytovou jednotkou byl uveden na trh v únoru loňského roku a prodána je více než polovina bytů. Prodej bytů zajišťuje sám developer pomocí vlastního obchodního oddělení. 

S dosavadním vývojem projektu Procházkova 7 jsme velmi spokojeni. Dostali jsme stavební povolení, díky kterému můžeme začít s výstavbou. V současné době dokončujeme výběrové řízení na generálního dodavatele. Více než polovina bytů již před zahájením stavby našla své nové majitele, což je v dnešní těžké době, kdy na oblast developmentu stále doléhají důsledky ekonomické krize, více než potěšující,“ komentuje aktuální situaci Jan Jerie, ředitel společnosti CRESCON.

Bytový dům Procházkova 7 má zelenou - foto, Hyperbydleni.cz

Bytový dům je řešen jako solitérní objekt s 5 nadzemními podlažími, ve kterých jsou umístěny byty o velikostech 3+kk a 4+kk a rozměrech od 92,7 m2 až po 119,9 m2, disponující prostornou terasou. V pátém ustupujícím podlaží se rozprostírá penthouse s velikou střešní terasou a krásným výhledem do okolí. Podzemní podlaží bude využito pro parkování a sklepní kóje. Architektonický návrh bytového domu od studia VHE architekta Heidlera je v souladu s okolní zástavbou a vychází z tradičního a ceněného funkcionalismu první republiky. Lokalita pražského Podolí je zájemci velmi ceněná, protože nabízí klidné rodinné bydlení v zeleni s kompletní vybaveností v okolí a snadnou dopravní dostupností. 

Bytový dům Procházkova 7 má zelenou - foto, Hyperbydleni.cz

Developerská společnost CRESCON, založená v roce 2008, se orientuje na development bytových i komerčních objektů a na kompletní rozvoj územních celků. Hlavní důraz klade zejména na výběr atraktivních lokalit, kvalitní architekturu a špičkové řemeslné zpracování. V současné době společnost připravuje více než desítku projektů převážně v Praze a blízkém okolí.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 4

Diskuze

Článek Bytový dům Procházkova 7 má zelenou zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »