Trápí vás úprava pitné vody? G-servis Praha nabízí projekce a dodávky úpraven

19.3.2020 | | Domy | Komentářů 0 |

G-servis Praha se svými službami orientuje na komunální, průmyslovou i soukromou sféru. Zajišťuje projektování, dodávky technologií, i následnou realizaci úpraven. Vyrábí rovněž mobilní úpravny vody.

Trápí vás úprava pitné vody? G-servis Praha nabízí projekce a dodávky úpraven - foto, Hyperbydleni.cz

 Běžná „surová voda“, odebraná z vodního zdroje, ať již povrchového nebo podzemního, musí být pro hromadné používání upravena. Podobným procesem by však měla projít jakákoliv voda pro použití v podobě pitné vody, takže i voda ze soukromých studní. Úprava pitné vody zajišťuje vhodné mikrobiální, chemické a fyzikální vlastnosti vody. Díky úpravnám se užitková voda mění na vodu pitnou.

Technologické stupně úpravy vody

Úprava vody má čtyři technologické stupně. Nejdříve se voda čistí a sedimentuje pomocí přidaných chemikálií. Sražený sediment se pak odfiltruje. V druhém stupni se voda zbavuje pachů a nežádoucí barvy, k čemuž se obvykle používá aktivní uhlí. Ve třetí fázi se z vody odstraňuje železo, mangan, kyselina uhličitá, radon, rádium 226, dusičnany a amonné ionty. Upravuje se též tvrdost vody. Nakonec ve čtvrté fázi dochází k odstraňování mikroorganismů a zamezení jejich růstu. Používá chlór, ozon a UV záření.

Trápí vás úprava pitné vody? G-servis Praha nabízí projekce a dodávky úpraven, fotka

G-servis Praha nabízí moderní úpravny vody. Zrealizuje je od projektu, přes dodávku technologie, až po instalaci.

 

Úprava vody G-servis Praha

Firma G-servis Praha dodává na klíč kompletní projekt a technologie, které zajišťují všechny fáze úpravy pitné vody. Společnost používá léty osvědčené technologie, jež řeší jednoduché a běžné problémy s pitnou vodou, ale též složité procesy odstraňování polutantů, například arzenu či uranu. Technologie jsou neustále zdokonalovány.

Chemickou úpravu vody až po konečnou fázi, hygienické zabezpečení upravované vody, nabízí G-servis Praha firmám jako řešení pro obce, průmyslové podniky, ale též soukromníky. Speciální službou je zajištění mobilní úpravny vody, jež se využívá v různých výjimečných stavech či při haváriích. Ve zkratce nabízí firma úpravu vody, její odželezování a odmanganování, filtraci, změkčování vody (iontovýměna), sorpční procesy, ultrafiltraci, reverzní osmózu, chemickou úpravu vody, mobilní úpravu vodu a další speciální aplikace na základě speciální poptávky zákazníků.

Trápí vás úprava pitné vody? G-servis Praha nabízí projekce a dodávky úpraven, fotka

 Potřebujete řešit nouzový stav úpravy vody? Objednejte si mobilní úpravnu vody od G-servis Praha.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Trápí vás úprava pitné vody? G-servis Praha nabízí projekce a dodávky úpraven zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »