Chaty na klíč jsou nejnovějším trendem zahrádkaření

4.6.2014 | PR článek | Chaty | Komentářů 0 |

Zahrádkářství, potažmo i chataření je v České republice stále velmi populární. Průzkumy poukazují na zajímavý fakt – zahrádkářství u nás zažívá svou vlastní renesanci. Oficiální údaje uvádí, že v Českém zahrádkářském svazu je momentálně registrování více než 156 tisíc členů. Péče o zahradu však již není kratochvílí typickou pouze pro seniory. Kouzlo pobytu v přírodě stále více láká mladé rodiny. Prace na zahradě je dokonalou kombinací relaxace, pospolitosti rodiny, ale i zdrojem vlastní zeleniny a ovoce.

Chaty na klíč jsou nejnovějším trendem zahrádkaření - foto, Hyperbydleni.cz

Moderní chataři požadují kvalitu

Realitní kanceláře zaznamenávají růst prodeje zahrad zejména v okolí velkým měst, kde se lidé uchylují na venkov jako do azylu před shonem a ruchem velkoměsta. Moderní zahrádkáři jsou náročnou klientelou. Od víkendové chaty požadují vysoký komfort i užitnost. Proto čím dál častěji volí luxusní chaty na klíč. Ubikace splňují náročná kritéria kvality, životnosti, atraktivního designu, stejně jako nároky na energetickou nenáročnost. Zapomeňte na stísněný prostor a nepohodlí, jaké vídáme u starších typů zahrádkářských chat. Dřevěné chaty na klíč jsou moderní stavby respektující požadavky i nejnáročnějších majitelů.

Oblíbenou variantou je takzvaná srubová chata. Nenechte se však zlákat pouze výhodnou cenovou nabídkou neosvědčených dodavatelů. Stavba musí být vyrobená z kvalitního, ideálně sušeného smrkové dřeva. Spolehliví výrobci zaručí dlouhou životnost, bezproblémovou údržbu a navíc nabízí mnohé varianty velikostí i typů. Malé chatky pro příležitostné přespání, nebo chaty rodinné? Na přání klienta jsou výrobci schopni zhotovit různorodá řešení, jejichž charakter vždy dokonale harmonizuje s okolím. Chaty lze navíc tepelně izolovat. Mohou tak plnit svou funkci i v chladných měsících, což nejvíce ocení milovníci zimních sportů. Výroba chaty na zakázku trvá obvykle několik týdnů. Pokud budete dostatečně rychlí, letošní léto na zahradě už můžete užít v novém.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2

Diskuze

Článek Chaty na klíč jsou nejnovějším trendem zahrádkaření zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »