Vylaďte si interiér podle svého gusta. Bytové doplňky pro dokonalý domov

16.3.2020 | PR článek | Byty | Komentářů 0 |

Ať už si zařizujete dům či byt po rekonstrukci nebo se stěhujete do nového, určitě víte, že je s tím spojena spousta práce. Na druhou stranu je to ale také zábava a příležitost přizpůsobit si interiér přesně svým představám. Interiér ale samozřejmě není pouze o vybavení jako takovém a o nábytku, ale také o řadě interiérových doplňků a dalších detailů, na které by se nemělo zapomínat. Ty dokáží propůjčit prostorám tu správnou atmosféru. Proto byste určitě jejich výběr neměli podceňovat. V našem článku pro vás přinášíme některé tipy, kterými si můžete svůj interiér vkusně doladit.

Vylaďte si interiér podle svého gusta. Bytové doplňky pro dokonalý domov - foto, Hyperbydleni.cz

 

Vdechněte život staré sedačce

Možná vám ale z původního vybavení přece jen něco zůstalo. Pokud ano, tak to rozhodně nevadí, protože vždy lze věcem vdechnout nový život. V současné době je navíc kombinace starých a nových prvků v interiéru velmi moderní. Osvěžit například starou sedačku v obýváku vám může pomoci vkusný bytový textil. Můžete si vybírat z nejrůznějších druhů látek a provedení i vzorů. Vybírat si například lze z nabídky:

·         Potahových látek

·         Molitanových pěn

·         Čalounického materiálu

Všechny tyto prvky se vám budou například při renovaci staré sedačky nebo křesel určitě hodit. A někdy by byla skutečně škoda zbavit se některých kvalitních kousků nábytku. Například v potahových látkách si můžete vybírat rovněž látky odolné, nebo si zvolit některý z exkluzivních materiálů na objednávku.

Vkusné doplňky do obýváku

V obýváku ještě chvíli zůstaneme, protože je to jedna z nejdůležitějších místností v našem interiéru. Je to místo, kde se scházíme s rodinou a s přáteli, a tak by mělo vypadat opravdu dobře. Toho můžete snadno docílit pomocí vkusných interiérových doplňků. Ty mohou být zároveň praktické, jako například moderní hodiny na stěnu. Velice populární jsou v současné době samostatné ručičky a číslice, které potom umístíte libovolně na stěnu. Jedná se o velmi jednoduchý a stylový design, který je v souladu s moderními trendy minimalismu.

Vylaďte si interiér podle svého gusta. Bytové doplňky pro dokonalý domov, fotka

Funkční a estetické mechanické systémy

A pokud hovoříme o praktických věcech, není všechno jen o vzhledu, ale také o základní funkčnosti. V obýváku, ale např. také v kuchyni či kdekoliv jinde, kde plánujete nový nábytek, je potřeba myslet také na kvalitní mechanické prvky. Mezi ty patří nábytkové kování. Aby se vám nábytek komfortně obsluhoval, určitě myslete třeba na pohodlné výsuvy pro zásuvky s tlumením apod. Plynulé a hladké vysouvání zásuvek samozřejmě patří k prvkům moderního nábytku. Kromě těchto systémů nezapomeňte třeba také na moderní:

·         Závěsy a panty

·         Úchytky

Ale samozřejmě také celou řadu dalšího sortimentu nábytkového kování. Například úchytky můžete vybírat v matných a lesklých povrchových úpravách a mnoha barvách, což můžete ladit s dalšími prvky v místnosti.

Dětský pokoj jako ráj

Zvláštní péči určitě musíme v rámci interiéru věnovat dětskému pokoji. Pro své děti chceme vždy to nejlepší, a to by mělo platit také pokud se jedná o doplňky. Naštěstí dnes na internetu najdete celou řadu doplňků do dětských pokojů, které dokáží vytvořit doslova pohádkovou atmosféru. Rozhodně ji umí vykouzlit třeba pohádkové dětské závěsy, které mohou být právě na motivy oblíbených pohádek našich dětí. Vybírat ale samozřejmě můžete z celé řady dalších překrásných motivů, které se postarají o výjimečnou atmosféru dětského pokoje.

V dětském pokoji samozřejmě nesmíme nikdy opomenout hračky. Také v tomto ohledu je nabídka internetových obchodů poměrně pestrá. Ty nejlepší hračky pro děti můžete navíc zakoupit za velmi zajímavé ceny. Vybírat můžete z hraček pro holky, pro kluky, těch klasických nebo klidně i elektrických. Rozhodně se zaměřte na to, aby hračky podněcovaly zájem dětí o okolní svět a jejich kreativitu.

Zdroj obrázka: united photo studio/Shutterstock.com

                          Photographee.eu/Shutterstock.comDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Vylaďte si interiér podle svého gusta. Bytové doplňky pro dokonalý domov zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »