Sodobar: Voda s prestiží

20.8.2012 | Monika Kovačková | Kanceláře | Komentářů 0 |

Sodobary představují ten nejmodernější způsob, jakým můžete den co den dbát o svůj zdravý pitný režim. Sodobary poskytují vodu lahodné chuti, vysoké kvality a mimořádné čistoty. Zapomeňte na vodu v PET lahvích či barelech a rozmazlete sebe i své okolí prvotřídním servisem sodobarů.

Sodobar: Voda s prestiží - foto, Hyperbydleni.cz

Velkou výhodou sodobarů je to, že se připojují přímo na vodovodní řád, takže vám odpadá povinnost neustálého nákupu vody. Čištění probíhá prostřednictvím několikastupňové filtrace lisovaným aktivním uhlím – tento proces na jedné straně vodu dokonale očišťuje od všech nečistot, na straně druhé ji umožňuje zachovat si všechny zdraví prospěšné přirozené minerály.

Sodobar: Voda s prestiží, fotka


Tím však přednosti sodobarů nekončí – vedle užitné hodnoty sodobary vynikají i díky svému designu, který působí výjimečně moderně, nadčasově, profesionálně a luxusně. Prestižní vzhled se snoubí s mimořádně komfortní užíváním – sodobary poskytují jak vodu chladnou (6°C) a horkou (90°C), tak vodu perlivou.

Sodobar: Voda s prestiží, fotka


Stolní či stojanové sodobary se snadno stanou praktickým a zároveň designovým doplňkem každé kanceláře, jednací haly či konferenční místnosti. Myslete na své zaměstnance – důmyslné sodobary jim v hektickém pracovním dni ušetří spoustu času a dodržování pitného režimu se pozitivně projeví nejen na jejich zdraví, ale také na jejich pracovní aktivitě.
Stejně dobrý dojem udělají elegantní přístroje na vaše klienty a obchodní partnery. Sodobary již na první pohled prozrazují, že jste profesionálové, kteří si umí dobře vybrat a kteří myslí na potřeby i zdraví svých zaměstnanců i klientů – a o nich si můžete být jisti, že lahodné osvěžení rádi uvítají.

Více informací na www.sodobary.com.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Sodobar: Voda s prestiží zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo