Solární klávesnice

18.5.2012 | Monika Kovačková | Kanceláře | Komentářů 0 |

Stále vzrůstající obliba využívání sluneční energie je charakteristickým rysem dnešní doby. Náklady na provoz domácností se zvyšují, a proto není divu, že se možnost využívat energie, které jsou zadarmo, stává opravdu vítanou příležitostí. Vedle solárních panelů a svítidel se objevují i doplňky pro domácnost, které jsou napájené světelnou energií a které můžete používat i v místnostech. Opravdovým hitem v této oblasti jsou solární bezdrátové klávesnice, které se stávají velmi praktickým i módním doplňkem počítačové sestavy, jenž výrazně usnadňuje a zefektivňuje práci jak v kancelářích, tak domácích pracovnách i na cestách.

Solární klávesnice - foto, Hyperbydleni.cz

Klávesnici napájenou pomocí světla představila společnost Logitech. S modelem Logitech Wireless Solar Keyboard K750 můžete zapomenout na všechny obtíže s nepraktickým kabelovým připojením či vybíjejícími se bateriemi, a to díky nejmodernější technologii Logitech Advanced (2.4 GHz). Klávesnice byla navržena s ohledem na maximální pohodlí svých uživatelů: veškeré solární panely jsou důmyslně integrovány do designově zaoblené klávesnice o tloušťce pouhých 7,5 mm. O kvalitní spojení se stará USB přijímač Logitech Unifying, který je kompatibilní i s jinými zařízeními Logitech. USB je navíc tak miniaturní, že vám nebude ani v nejmenším překážet a můžete jej nechat bez obav zapojený do notebooku i při jeho přenášení.

Solární klávesnice, fotka

Špičková výbava je doplněna aplikací „solar power app“, jež poskytuje údaje o hodnotě nabití baterie. Tento systém navíc dokáže měřit intenzitu světla a upozornit vás v případě, že se energie nedostává. V takové situaci k nabití baterie stačí světlo v místnosti, přičemž po úplném nabití je klávesnice funkční i ve tmě, a to po dobu až tří měsíců. Indikátor stavu baterie vás navíc včas upozorní na blížící se vybití.

Solární klávesnice, fotka

 

Solární klávesnice, jejíž cena se pohybuje okolo dvou tisíc korun, je prostřednictvím využití skvělých možností, jaké moderní technika nabízí, zacílena na zkvalitnění práce i zábavy svých uživatelů v maximálně možné míře.
 

Solární klávesnice, fotka

Solární klávesnice, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Solární klávesnice zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 20112 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo