Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Jak bydlí slavní: Cher, Hyperbydleni.cz

Jak bydlí slavní: Cher

15.10.2010 | Sabrina Harisová | Jak se bydlí v zahraničí? | Komentářů 0 |

Cher je nejen žijící extravagantní hudební ikonou, ale také herečkou a v neposlední řadě i nepsanou modlou gayů. Je známá velkým množstvím plastických operací a tím, že si ve svém úctyhodném věku 64 let na sebe klidně oblékne průhledný punčochový úbor a vyrazí předávat cenu na nejsledovanější hudební událost roku. Jak bydlí slavná Cher?

Jak bydlí slavní: Cher - foto, Hyperbydleni.cz

 

Cher se usídlila v Malibu, kde si užívá stálého sluníčka a teplého počasí. Požádala svého dvorního designera Rona Wilsona, aby z domu vytvořil italskou renesanční vilku hodnou pro částečně romantickou a částečně extravagantní duši se zálibou v historii. Její přání bylo vyslyšeno, i když nám může připadat fotografie jídelny jako vystřižená ze scény filmu Addamsova rodina. Cher ale nikdy nedělala nic, tak jak se měla nebo jak od ní veřejnost očekávala, a tak je pro ni dům nevyčerpatelným inspiračním zdrojem.

 

Jak bydlí slavní: Cher, fotka
Jak bydlí slavní: Cher, fotka

 

Cher si kromě průhledného oblečení oblíbila gotický styl, se kterým v interiéru nešetřila a jako sběratelka umění dům vyšperkovala originálními obrazy a sochami, které si zajela koupit do Evropy. Pocházejí z 18 století. Zdi vyzdobila pravým kamenem a některý nábytek nakoupila z prodejních sbírek starých muzeí a hradů.

 

Jak bydlí slavní: Cher, fotka

Dům je obehnán dvojím plotem, jehož části od sebe dělí téměř tři sta metrů zahrady. První plot, je stejně jako dům, zdoben oblouky na sloupech ze světlého kamene. Z terasy má Cher oblouky výhled do hojně osázené zahrady, kde keře a vysoké trávy maskují celozděný vnější plot. Zpěvačka tak nemá pocit, že je vězněm ve svém domě a tak nějak i své slávy.

 

Jak bydlí slavní: Cher, fotka
Jak bydlí slavní: Cher, fotka

Jako správná celebrita zaměstnává tým schopných zahradníků, kteří jí dováží keře z Itálie a Španělska. Celkový vzhled zahrady upravují šestkrát ročně. Cher má u domu samozřejmě také nekonečný bazén (jako ostatní hvězdy), který je nejspíše na seznamu věcí, které slavný člověk musí mít, aby byl in.

 

Jak bydlí slavní: Cher, fotka

 

Pokud vyznáváte gotický styl nebo se zajímáte o extravagantní nábytek, ale bojíte se, co by ostatní řekli, kdyby jste si v tomto duchu zařídili interiér, máme pro vás jednu radu. Neřešte to. Jestliže vás takové prostředí inspiruje a cítíte se v něm spokojení, nenechte se odradit.

Text: Sabrina Harisová / Living.cz
Foto: architecturaldigest.com

Související články na Living.cz:

Jak bydlí slavní – Pete Sampras

Jak bydlí slavní – Gerard ButlerDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Jak bydlí slavní: Cher zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo