Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně

5.1.2010 | Michal Fokt | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Takzvané sedací vaky jsou revoluční novinkou v nábytkářském průmyslu a originální alternativou ke klasickým křeslům a sedačkám, často těžkým a nepohodlným. Chcete-li sedět zdravě a zároveň pohodlně, představují zajímavou a přitom cenově nenáročnou možnost, která navíc do Vaší domácnosti vnese styl.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.cz

Tento alternativní a nekonvenční sedací nábytek byl vytvořen za účelem pohodlí a relaxace. V daném produktovém segmentu nejde o žádnou novinku, zejména u mladších lidí, přesto je však na sedací vaky stále ještě často nahlíženo jako na módní výstřelek, který snad ani není určen k sezení. Opak je pravdou, protože sezení na nich je velmi pohodlné. Sedací pytel se přizpůsobí vašim zádům, takže nedochází k negativním účinkům na záda a tím i na celé Vaše tělo. Na rozdíl od standardních těžkých křesel působí sedací vaky v interiéru velmi stylově a svěže. Aby toho nebylo málo, jejich údržba a manipulace s nimi je velice jednoduchá. Nejnověji se o tom můžete přesvědčit u produktů internetového obchodu Bagstore.

Sedací vaky distribuované společností Bagstore jsou velmi pohodlné, variabilní, skladné a lehce přenosné, a proto s nimi mohou volně manipulovat i děti, přenášet je a vytvarovat si je podle vlastní fantazie a přání a navíc jim na nich nehrozí, na rozdíl od klasického nábytku, nebezpečí úrazu. Jejich povrch ze syntetické kůže či nylonu, ale i ostatních materiálů, je zdravotně nezávadný, omyvatelný, nealergický a velmi kvalitní. Všechny výrobky jsou plněny speciálními polystyrénovými perlami, díky nimž jsou vaky lehké, díky skrytému uzávěru navíc můžete výplň odebírat nebo naopak přidávat a usadit se tak čistě podle vlastních potřeb. Pro dospělé mají vaky nosnost do 120 kilogramů.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.cz

Sedací vaky z nabídky společnosti Bagstore jsou k dostání v různých barvách i v kombinaci barev, takže se snadno sladí s interiérem. Díky svému modernímu vzhledu a příznivé ceně jsou vynikajícím bytovým doplňkem do studentských a dětských pokojů, do škol, do velkých i malých bytů, do kaváren, čajoven, klubů i na firemní akce nebo oslavy. Mezi jejich odběratele patří běžné domácnosti, reklamní agentury, firmy zaměřené na distribuci hraček a her, mateřské školy a základní školy, školní družiny, ústavy sociální péče a v souvislosti s tím i tělesně postižení spoluobčané, pro které je mnohdy tento nábytek jedinou možností pohodlného sezení a relaxace. Výhodou je i fakt, že doprava poduktů společnosti Bagstore je po celé České republice zdarma.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.cz

Ať už Vás tedy přepadne únava, budete mít chuť lehnout si k televizi, nebo u Vás doma prostě jen nebude dostatek židlí pro velkou návštěvu, mohou Váš problém vyřešit sedací vaky. Společnost Bagstore nabízí v tomto směru širokou nabídku produktů v celé řadě variant. Mezi nejžádanější modely patří například vak Wave, který nabízí spoustu možností vytvarování a může posloužit i jako nouzové lůžko.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.cz

Další stálicí je velmi pohodlné křeslo Alibaba, které lze kombinovat i se sedacími taburety Kubo či Puffie, sloužícími jako podložka pro nohy nebo pod notebook, díky čemuž se můžete opravdu pohodlně usadit i k práci.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.cz

Z dalších výrobků zmiňme sedací pytel Bless a hlavně vak ve tvaru fotbalového míče Euroball, u kterého si můžete nakonfigurovat jakoukoliv barevnou kombinaci. Vše je jen a jen na Vaší fantazii.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 10

Diskuze

Článek Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo