Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu…..

31.5.2009 | Mores Praha | Inspirace pro bydlení

Terasa, teráska ať už malá či velká se v dnešní době stává nedílnou součástí mnoha domů, zahrad i zahrádek. Venkovní terasy jsou ideálním místem ať už pro odpočinek s rodinou, posezení s přáteli nebo prostor pro zábavu a hry dětí.

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz

V dnešní době je možné vybírat z velkého množství terasových produktů. Od betonových či keramických dlaždic, terasových prken z domácích a exotických dřevin až po moderní a stále oblíbenější terasové materiály dřevoplast= známého také jako woodplastic

 


Dřevoplast (WPC) je nadčasová kombinace dřeva a plastu, která svým vzhledem a dotykem připomíná přírodní dřevo. Vlastnosti plastu pak propůjčují terasovým produktům odolnosti proti vodě (i chlorové), mrazu a škůdcům, navíc povrch odolává UV záření, nemění vzhled a netvoří třísky. 

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz
 


Nejširší sortiment a možné kombinace wpc terasových materiálů jak do barev tak povrchových úprav nabízí firma WPC- Woodplastic. Veškerý sortiment najdete na www.mojeterasa.cz. Vybírat zde můžete jak z klasických prken nebo moderních dlaždic Werzalit, které jsou ideálním materiálem jak pro velké i malé prostory např. balkóny nebo sezónní terasy.  

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz
 


Novinkou roku 2009 je také plotový systém Silvadec, který kombinuje WPC materiály a hliníkový systému. Brány, ploty, stěny, palisády, závětrné zábrany a atd. to jsou využití tohoto plotového systému, který je trvanlivý, snadno udržovatelný, vizuálně přitažlivý, a který dobře odolává vnějším klimatickým podmínkám.

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz
 


Na www.mojeterasa.cz naleznete také kalkulátor, který Vám bude pomocníkem a průvodcem při zpracování nezávazné kalkulace a rozpisu potřebného materiálu včetně nákresu Vaší nové terasy. Práce s kalkulátorem je jednoduchá a zpracování Vaší nezávazné poptávky se pro Vás stane hrou.

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz

Instalace terasy

Realizaci na klíč Vám zajistí vyškolení dodavatelé wpc materiálů, které si podle příslušného kraje vyberete na odkazu „ Dodavatelé WPC“. Naši zástupci Vám rádi poradí jak s výběrem vhodného terasového materiálu tak i s technickými otázkami. Proto neváhejte a obraťte se naše zástupce.


V případě, že se pro realizaci terasy rozhodnete svépomocí , Vaším průvodcem při instalaci Vám budou montážní návody a další podklady, které najdete na www.woodplastic.cz a www.mojeterasa.cz.

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz

Důležitá tečka

Nedílnou součásti terasy je i zařízení a doplňky, které vám zpříjemní chvíle strávené na nové terase. I v tomto směru jsme na naše zákazníky nezapomněly a na www.eshopmojeterasa.cz si mohou vybrat z nabídky jak zahradní nábytek, slunečníky, originální brazilské houpací sítě či mobilní vířivky, které jsou oázou odpočinku po náročném dni. 

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz
 


Nezapomněly jsme i na děti, které budou jistě nadšeni z nabídky zahradních domečků, dětských hřišť a pískovišť, nejrůznější ch typů skluzavek a dalších hraček na zahradu, které je rychle vtáhnout do her plné dětské fantazie.


Nechte se i Vy inspirovat k realizaci terasy z woodplastic a udělejte radost sobě i svým blízkým.Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, 25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT, Hyperbydleni.cz

25 let inspirace pro V...

20.03.2018

Již neuvěřitelné čtvrtstoletí se scházejí špičky...

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Veletrhy - foto, Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, Hyperbydleni.cz

Festival Evolution pře...

12.03.2018

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy. To...

Veletrhy - foto, Dejme minulosti budoucnost!, Hyperbydleni.cz

Dejme minulosti budouc...

21.02.2018

Mezioborové veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo