Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu…..

31.5.2009 | Mores Praha | Inspirace pro bydlení

Terasa, teráska ať už malá či velká se v dnešní době stává nedílnou součástí mnoha domů, zahrad i zahrádek. Venkovní terasy jsou ideálním místem ať už pro odpočinek s rodinou, posezení s přáteli nebo prostor pro zábavu a hry dětí.

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz

V dnešní době je možné vybírat z velkého množství terasových produktů. Od betonových či keramických dlaždic, terasových prken z domácích a exotických dřevin až po moderní a stále oblíbenější terasové materiály dřevoplast= známého také jako woodplastic

 


Dřevoplast (WPC) je nadčasová kombinace dřeva a plastu, která svým vzhledem a dotykem připomíná přírodní dřevo. Vlastnosti plastu pak propůjčují terasovým produktům odolnosti proti vodě (i chlorové), mrazu a škůdcům, navíc povrch odolává UV záření, nemění vzhled a netvoří třísky. 

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz
 


Nejširší sortiment a možné kombinace wpc terasových materiálů jak do barev tak povrchových úprav nabízí firma WPC- Woodplastic. Veškerý sortiment najdete na www.mojeterasa.cz. Vybírat zde můžete jak z klasických prken nebo moderních dlaždic Werzalit, které jsou ideálním materiálem jak pro velké i malé prostory např. balkóny nebo sezónní terasy.  

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz
 


Novinkou roku 2009 je také plotový systém Silvadec, který kombinuje WPC materiály a hliníkový systému. Brány, ploty, stěny, palisády, závětrné zábrany a atd. to jsou využití tohoto plotového systému, který je trvanlivý, snadno udržovatelný, vizuálně přitažlivý, a který dobře odolává vnějším klimatickým podmínkám.

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz
 


Na www.mojeterasa.cz naleznete také kalkulátor, který Vám bude pomocníkem a průvodcem při zpracování nezávazné kalkulace a rozpisu potřebného materiálu včetně nákresu Vaší nové terasy. Práce s kalkulátorem je jednoduchá a zpracování Vaší nezávazné poptávky se pro Vás stane hrou.

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz

Instalace terasy

Realizaci na klíč Vám zajistí vyškolení dodavatelé wpc materiálů, které si podle příslušného kraje vyberete na odkazu „ Dodavatelé WPC“. Naši zástupci Vám rádi poradí jak s výběrem vhodného terasového materiálu tak i s technickými otázkami. Proto neváhejte a obraťte se naše zástupce.


V případě, že se pro realizaci terasy rozhodnete svépomocí , Vaším průvodcem při instalaci Vám budou montážní návody a další podklady, které najdete na www.woodplastic.cz a www.mojeterasa.cz.

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz

Důležitá tečka

Nedílnou součásti terasy je i zařízení a doplňky, které vám zpříjemní chvíle strávené na nové terase. I v tomto směru jsme na naše zákazníky nezapomněly a na www.eshopmojeterasa.cz si mohou vybrat z nabídky jak zahradní nábytek, slunečníky, originální brazilské houpací sítě či mobilní vířivky, které jsou oázou odpočinku po náročném dni. 

Terasa = ideální místo pro odpočinek, zábavu….. - foto, Hyperbydleni.cz
 


Nezapomněly jsme i na děti, které budou jistě nadšeni z nabídky zahradních domečků, dětských hřišť a pískovišť, nejrůznější ch typů skluzavek a dalších hraček na zahradu, které je rychle vtáhnout do her plné dětské fantazie.


Nechte se i Vy inspirovat k realizaci terasy z woodplastic a udělejte radost sobě i svým blízkým.Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo