Vybrali jsme pro vás

9.4.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Přinášíme vám přehled aktuálních novinek na českém trhu, které se budou hodit do vaší domácnosti.

Vybrali jsme pro vás - foto, Hyperbydleni.cz

Originální cestovatelská kuchařka
Pod názvem „Káva, putování za tajemstvím kávových specialit“ nabízí 70 zajímavých receptů pocházejících ze zemí, kde se pěstuje káva, je však zároveň i reportáží plnou autentických zážitků a fotografií. Čtenář se jejím prostřednictvím dozví i mnoho zajímavého o původu kávy, o jejím pěstování, ale především o lidech, pro něž je káva zdrojem obživy. 
Střípky a recepty v Mexiku, Hondurasu, Nikaragui, na Kostarice, v Panamě, na Kubě a na Jamajce, v USA, Venezuele, Kolumbii, Ekvádoru, Peru, Brazílii, Etiopii, Jemenu, Indonésii, ve Vietnamu a na Srí Lance posbíral cestovatel a dobrodruh Juraj Liška zvaný „Jorge Zorro“. 
V kuchařce jsou kupodivu zastoupeny převážně slané pokrmy, každý recept obsahuje údaje o energetické vydatnosti. 


Devět nových odstínů

Plot kolem zahrady je jako rám obrazu: měl by být hezký a udržovaný. Pokud se na jaře chystáte na jeho obnovu, mohla by se vám hodit paleta devíti nových barevných odstínů kvalitních vrchních lesklých syntetických barev Primalex. Jsou vhodné jak pro nátěr kovových plotů, bran či třeba okapů, tak i na finální povrchovou úpravu dřevěných povrchů. Sortiment ucelené řady, v němž se objevila nově například zeleň hrášková a mechová, hněď kaštanová, oranž návěstní nebo krémová světlá či hliníková, se rozrostl na čtyřiadvacet odstínů. Rychleschnoucí vrchní barvy se hodí vhodné pro venkovní i vnitřní prostředí a vynikají vysokou kryvostí. Nátěr je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, tvrdý a přitom velmi pružný. 

Vybrali jsme pro vás - foto, Hyperbydleni.cz
 

Malá velká pračka
Nový model vrchem plněných praček Candy pod označením CTD 14662 disponuje bubnem o objemu 43 litrů, takže se do něho na jednu várku až 6 kg prádla. Díky zachování malých rozměrů (85 x 40 x 60 cm) se však stále snadno vejde i do úzké koupelny. Díky inteligentnímu elektronickému KG detektoru dokáže vyhodnotit množství vloženého prádla a přizpůsobit prací cyklus dosažení optimálního výsledku, průběh praní ukazuje multifunkční digitální displej. Prádlo není třeba ani třídit, patentovaný systém Mix & Wash umožňuje prát dohromady tkaniny různých barev či materiálů. Funkce Stop & Load zase na konci pracího cyklu nastaví extra velká dvířka bubnu (o šířce 21,5 cm) přímo proti plnícímu otvoru pračky.

Vybrali jsme pro vás - foto, Hyperbydleni.cz
 

Terasa s budoucností

Pro terasové podlahy je ideální kombinace komfortního dřeva a odolného plastu, kterou nabízí WPC neboli woodplastic. Tento materiál, nazývaný také dřevoplast, připomíná vizuálně i pocitově přírodní dřevo, ovšem bez toho, aby se lámal nebo štěpil, takže netvoří nebezpečné třísky. Podlahy z kvalitního dřevoplastu mají vysokou (až pětadvacetiletou) životnost. Recyklovatelný materiál se vyrábí z rozemletých smrkových pilin smíchaných s polymerem (HDPE – vysokotlaký polyetylen) v poměru zhruba 6:4. Polymer zajišťuje odolnost proti vlhkosti, výkyvům teplot, dřevokazným škůdcům, oxidaci i kyselým dešťům, chlorované a slané vodě, dřevitá moučka je zárukou odolnosti vůči UV záření, dostatečné pevnosti a nosnosti, dodává výslednému produktu také příjemný pocit a stylový vzhled kompaktního dřeva. Drážkování chrání před uklouznutím i ve chvíli, kdy je podlaha mokrá. 

Vybrali jsme pro vás - foto, Hyperbydleni.cz
 

 

Vybrali jsme pro vás - foto, Hyperbydleni.cz

Text: Alena Müllerová, Foto: Archiv firemDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 3

Diskuze

Článek Vybrali jsme pro vás zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo