Veletrh FOR HABITAT, vaše inspirace v oblasti bydlení

9.2.2009 | ABF | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Přehlídka posledních trendů v oblasti bydlení a vybavení interiérů bude k vidění první březnový týden v Pražském veletržním areálu v Letňanech. Ve dnech 5. – 8. března se zde bude totiž konat již 16. ročník veletrhu bydlení FOR HABITAT. Připravovaný veletrh má být mnohem pestřejší než v předchozích letech a více pozornosti chce věnovat oblasti designu a trendy interiéru.

Veletrh FOR HABITAT, vaše inspirace v oblasti bydlení - foto, Hyperbydleni.cz

Pokud plánujete v dohledné době nákup nábytku nebo vám chybí inspirace na zařízení interiéru, na veletrhu FOR HABITAT byste rozhodně neměli chybět. Nejen, že se zde můžete inspirovat nejžhavějšími novinkami a můžete zde nakoupit za výhodné ceny, ale navíc vám zde budou k dispozici odborníci, připravení zodpovědět vám veškeré dotazy týkající se bydlení. Větší prostor bude mít na veletrhu v roce 2009 sekce designu. Pořadatelé proto chtějí přivést za tímto účelem na veletrh prestižní firmy z oboru, které by prezentovaly své novinky v části Trendy interiér. Tato výběrová výstava bude koncipována jako inspirativní nadstavba pro návštěvníky s nabídkou kreativního a moderního přístupu návrhářů a výrobců. Nároky klientů na vybavení domova stoupají a stále více z nich chce bydlet nejen útulně, ale především elegantně. FOR HABITAT chce proto nabídnout návštěvníkům průřez všemi oblastmi bydlení. S trendy vestavěných skříní se představí dva největší lídři na trhu – Indeco a Woodface. Módní úpravy stěn budou reprezentovat tapety Hornshuch a malby Kapitán. Chybět nebudou ani tradiční vystavovatelé bytového nábytku – Elben nebo loňský vítěz soutěže Oblékáme interiér, firma Ason interiér. Společnost Antico představí nové designové kuchyně. Módní vlna se projevuje i v oblasti bytového textilu. Ten bude na veletrhu zastupovat již tradičně Dorian dekor, nově pak Czech tex. Na expozici společnosti Glass Po si zase budou moci návštěvníci prohlédnout skleněný nábytek. O tom, že ložnici netvoří jen hezká postel, ale především pohodlná matrace, ví své další z vystavovatelů – Lehni si.cz a Machala, orientující se na zdravý životní styl. Jestli toužíte oživit svůj dům jen nějakým zajímavým prvkem, můžete začít třeba u svítidel. Vybrat si z široké palety osvětlení bude možno například na stánku společnosti Apro Lux, jež nabízí komplexní služby v oblasti vnitřního a vnějšího osvětlení.


 
Své místo bude mít na FOR HABITATu i progresivní ateliér de.fakto, který zde představí své architektonické a designové dovednosti, a to na expozici nazvané „Labyrint architektury a designu“. V labyrintu de.fakta bude mimo jiné k vidění unikátní, v současné době realizovaný, projekt „V zámecké zahradě“ ve Škvorci u Prahy, který reprezentuje nadčasové spojení architektury a designu, přírody, ekologie a užitné funkce. De.fakto ve spolupráci s projektem V zámecké zahradě navíc připravil pro zájemce o moderní bydlení ojedinělou příležitost. Výherce získá možnost okusit na vlastní kůži bydlení v domě špičkového designu s cílem poukázat na jeho praktičnost. Kromě této ojedinělé výhry se mohou návštěvníci zúčastnit soutěže o exkluzivní sedací soupravu. Vedle tradičních vystavovatelů se na veletrh bydlení přihlásilo i několik nováčků. S designovým nábytkem firmy Colosseum, Aglas Furniture nebo Wagner nábytek, se stylovým nábytkem pak např. Bed & Bedroom nebo El Trade.

Veletrh FOR HABITAT, vaše inspirace v oblasti bydlení - foto, Hyperbydleni.cz


FOR HABITAT si dává za cíl navázat na letošní úspěch, kdy se počet vystavovatelů zvýšil oproti roku 2007 o 60 % a počet návštěvníků ještě o 10 % navíc. Již nyní, několik měsíců před svým zahájením, se může veletrh pyšnit téměř dvojnásobným počtem přihlášených firem jako loni ve stejném období. K úspěchu akce by mohla přispět také nově otevřená stanice metra Letňany, která cestující poprvé dopraví až téměř k branám výstaviště. Veletrh FOR HABITAT doprovodí souběžně probíhající veletrhy pod hlavičkou FOR FAMILY – FOR GARDEN, FOR KIDS, FOR SENIOR a FOR TRAVEL. Více informací o veletrhu, jeho vystavovatelích a doprovodném programu naleznete na www.forhabitat.cz.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 6

Diskuze

Článek Veletrh FOR HABITAT, vaše inspirace v oblasti bydlení zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 20114 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo