Hit letošního léta: Úchvatná duhová knihovna!

30.7.2018 | redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Instagram a další sociální sítě zaplavily fotografie takzvané duhové knihovny od známe designérky Elsie Larson. Ta si tajemství postupu dekorace, z které oči jen přecházejí, nenechala pro sebe, ale podělila se o něj s celým světem. Pokud vás tedy pestrobarevná knihovna také zaujala, zde jsou rady té nejpovolanější:

Hit letošního léta: Úchvatná duhová knihovna!  - foto, Hyperbydleni.cz

1.Tajemstvím úspěchu je nakupovat knihy podle barvy. V knihkupectví se většinou pídíme po obsahu a samotný vzhled knih zcela opomíjíme. Ten je však pro vytvoření knihovny v barvách duhy zásadní. Naštěstí se nemusíte vzdávat své volby titulu - všechny knihy jsou dnes k dostání v různých velikostech, přebalech i vazbách, takže s trochou snahy jistě narazíte na tu svou vyvolenou.

2. Každé barvě vyčleňte jednu polici. Tak totiž podle Larson dosáhnete skutečně poutavého duhového vizuálu a s ním i požadovaného wow efektu.

Hit letošního léta: Úchvatná duhová knihovna! , fotka

 

3. Designérka seřadila barvu knih podle jejich dostupnosti. V obchodech prý nejčastěji seženete modré a zelené přebaly. Nejhůře se hledá růžová a žlutá. Larson tedy radí, že pokud na pultě uvidíte růžovou nebo žlutou knihu, neměli byste váhat s její koupí, ať už je o čemkoli.

4. Autorka tohoto skvělého návrhu vybízí k trpělivosti. Vytvořit knihovnu snů totiž podle ní může trval měsíce nebo dokonce roky. Také se nejedná o finančně nenáročný koníček. Larson vám tedy doporučuje, abyste si oblíbili antikvariáty, výprodeje i bleší trhy.

Hit letošního léta: Úchvatná duhová knihovna! , fotka

 

5. Ačkoli se koupě knihy podle její přebalu může zdát povrchní záležitostí, není tomu tak. Ve skutečnosti je tato činnost velmi obohacující, neboť vám rozšíří obzory a donutí vás vybočit ze zajetých kolejí. Do ruky se vám totiž dostanou knihy, kterých byste si za normálních okolností ani nevšimli, a tak objevíte nejen nové autory, ale i jejich názory a pohledy na svět.

Více inspirace najdete na našem facebooku.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Hit letošního léta: Úchvatná duhová knihovna! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo