Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Vstupní chodby potřebují barvy! Jak je do nich zahalit? , Hyperbydleni.cz

Vstupní chodby potřebují barvy! Jak je do nich zahalit?

10.7.2018 | redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Vstupní haly a chodby jsou nejen z praktického, ale i dekorativního hlediska velmi důležitými částmi moderních interiérů. Jejich vzezření do velké míry určuje celkový dojem z interiéru. Dobrou zprávou je, že chodby obdobně jako jídelny či koupelny unesou i opravdu vyzývavý design – s jejich zkrášlením si tak můžete opravdu dosyta vyhrát.

Vstupní chodby potřebují barvy! Jak je do nich zahalit?  - foto, Hyperbydleni.cz

Chodby a haly zahalené v neutrálních tónech jsou sice elegantní a nenucené, může jim však chybět osobité kouzlo, šmrnc a energie. O ty se rázem postarají syté a výrazné barevné odstíny, které těmto místnostem jen prospějí.

Vstupní chodby potřebují barvy! Jak je do nich zahalit? , fotka

 

Při výběru barevné palety pro chodbu se můžete nechat lehce inspirovat vzhledem obývacího pokoje, a to zejména v případě, že chodba na něj přímo navazuje. Z obývacího pokoje si však vypůjčte pouze jednu až dvě barvy, přičemž volte jejich světlejší nebo naopak tmavší tóny, aby interiér nepůsobil příliš fádně a unyle. Zvolené barvy pak doplňte o další výrazné a jasné odstíny barev, které máte rádi.

Vstupní chodby potřebují barvy! Jak je do nich zahalit? , fotka

 

Nejpřirozenější způsob, jak barvy do chodby dostat, představuje výmalba. Užít můžete také praktickou tapetu, která kromě barev obohatí vaši chodbu i o zajímavé vzory či motivy. I v chodbách platí, že lze vymalovat pouze jednu ze zdí či jen její část - v takovém případě si vyberte stěnu za nějakým dominantním prvkem, kterým může být botník, věšák, zrcadlo či lavice.

Vstupní chodby potřebují barvy! Jak je do nich zahalit? , fotka

 

Naprostým hitem nejen v chodbách, ale ve všech místnostech interiéru se stávají barevné dveře. Těm sluší výrazné odstíny - letošním hitem jsou buď odstíny dramatické, jako je černá, královská modř, či rubínová, nebo ty optimistické, tedy jarně zelená, žlutá či oranžová. Barevné dveře vaši chodbu dokonale rozzáří, přičemž další barevné odstíny, a to buď kontrastní, nebo ladící, pak užijte již jen v detailech.

Vstupní chodby potřebují barvy! Jak je do nich zahalit? , fotka

 

Zvláštní pozornost si v rámci chodbového designu zaslouží koberec. Ten by ve vstupních místnostech nikdy neměl chybět, neboť v nich vytváří domácí pohodu. Pro barevnou harmonii slaďte odstíny koberce s výmalbou, tapetou nebo barevným nábytkem.

Vstupní chodby potřebují barvy! Jak je do nich zahalit? , fotka

 

Více inspirace najdete na našem facebooku.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Vstupní chodby potřebují barvy! Jak je do nich zahalit? zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo