Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Toalety ve velkém stylu uchvacují aneb Jak dát nejmenší místnosti největší šmrnc? , Hyperbydleni.cz

Toalety ve velkém stylu uchvacují aneb Jak dát nejmenší místnosti největší šmrnc?

10.5.2018 | redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Toaleta je většinou umístěna v nejmenší místnosti interiéru, a tak její vzhled nejen s ohledem na její dispozice, ale i funkci příliš neřešíme. Designéři, kteří se na design těchto místností specializují, jsou však přesně jiného názoru - podle nich se s prostředím toalety přímo famózně pracuje, takže se můžete dočkat opravdu velkolepých výsledků. Pokud po toaletě ve velkém stylu, na kterou budete skutečně pyšní, toužíte i vy, nechte se inspirovat našimi nápady.

Toalety ve velkém stylu uchvacují aneb Jak dát nejmenší místnosti největší šmrnc?  - foto, Hyperbydleni.cz

Podle designérů bychom se v malých místnostech neměli držet vůbec při zemi. Omezenému prostoru totiž sluší opravdu nepřehlédnutelný, až trochu šokující design. Ten do místnosti toalety asi nejsnadněji vnesete pomocí nástěnných tapet. Nebojte se zvolit netradiční až bláznivě hravý motiv ve spojení s pozitivními barvami, které do místnosti vnesou pozitivní energii.

Toalety ve velkém stylu uchvacují aneb Jak dát nejmenší místnosti největší šmrnc? , fotka

 

Kromě odvážného motivu místnosti toalety prospějí i výrazné vzory. Opět sáhněte po praktických tapetách, u nichž hledejte silné pruhy, velké puntíky nebo třeba květiny v nadživotní velikosti. Malá místnost potřebuje dekoraci s velkým efektem, takže upřednostněte vzory nadstandardních velikostí. Jejich výjimečný design ještě podtrhněte kontrastním barevným laděním.

Toalety ve velkém stylu uchvacují aneb Jak dát nejmenší místnosti největší šmrnc? , fotka

 

Stejně kreativní buďte i při výběru zařízení a doplňků. Popřemýšlejte jak v místnosti využít nejrůznější vintage doplňky, které jsou v současnosti velmi in. Příkladem mohou být dřevěné sudy, které lze využít namísto odpadkových košů, nebo kovové kbelíky, jenž lze s trochou umu nainstalovat namísto umyvadla.

Toalety ve velkém stylu uchvacují aneb Jak dát nejmenší místnosti největší šmrnc? , fotka

 

I do této místnosti patří dekorace. Rozhodně si zde můžete užívat krásu fototapet a dalšího nástěnného umění. Zdi toalety jsou také jako stvořené pro umístění zrcadla, které se díky odleskům postará o projasnění místnosti. Opět pamatujte na jednoduché pravidlo: malá místnost = velký design. Zrcadlo by proto mělo být větších rozměrů a s výrazně zdobeným rámem.

Toalety ve velkém stylu uchvacují aneb Jak dát nejmenší místnosti největší šmrnc? , fotka

 

Více inspirace najdete na našem facebooku.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Toalety ve velkém stylu uchvacují aneb Jak dát nejmenší místnosti největší šmrnc? zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo