Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Originální nápady na oživení schodiště aneb Výstup do patra vás bude bavit!, Hyperbydleni.cz

Originální nápady na oživení schodiště aneb Výstup do patra vás bude bavit!

21.4.2018 | redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Ve vícepatrových domech nebo v loftových bytech je schodiště nutností. To však není důvod, proč by zároveň nemohlo fungovat jako hlavní ozdoba celého interiéru. Užijte si svěží nápady na dekoraci schodiště, které tomuto interiérovému prvku propůjčují nejen více barev a vzorů, ale také mnohonásobně více originálního designu.

Originální nápady na oživení schodiště aneb Výstup do patra vás bude bavit! - foto, Hyperbydleni.cz
Tapetované
 
Tapety představují nejen skvělý způsob, jak rychle a snadno zcela proměnit vzhled stěn, ale mají mnohem univerzálnější využití. Určitě si je zamilujete při dekorování schodiště. Pokud vám to design okolního prostoru dovolí, tedy pokud jsou schodiště i okolní stěny vedeny v jednobarevném neutrálním odstínu, nebojte se pro každý schod zvolit jinou tapetu s výrazným dekorem. Výsledkem bude osvěžující mix barev a vzorů, který do vašeho domova vnese spoustu nové energie.
 
 
Elegantní
 
Schodiště v bílém či černém odstínu je elegantní samo o sobě. Nejen komfort, ale i bezpečnost chůze po něm několikanásobně zvýší měkký běhoun. Pokud chcete zachovat elegantní ráz schodiště volte koberec v nestárnoucí kombinaci černé, bílé a šedé. Této barevné variaci velmi sluší vzor pruhů nebo šachovnice.
 
 
Rustikální obložení
 
Design schodiště určuje nejen vzhled samotných schodů, ale i okolních stěn. Pokud chcete zakusit nostalgickou a relaxační venkovskou atmosféru, stěnám dopřejte dřevěné obložení v rustikálním stylu, které dekoruje třeba i patina nebo opotřebení. K dostání jsou také tapety s tímto designem.
 
 
Divoký vzorovaný mix
 
Stěny okolo schodiště mohou vyzařovat klidnou, nebo naopak energickou náladu. Pokud dáváte přednost té druhé variantě, opět sáhněte po tapetách a každé ze zdí dopřejte jiný model. Aby výsledek i přes rozmanitost působil harmonicky, je třeba nalézt jednotné pojítko, například barvu tapet. Tato divočina se nejlépe hodí k neutrálnímu základu, tedy ideálně k čistě bílému schodišti.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Originální nápady na oživení schodiště aneb Výstup do patra vás bude bavit! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo