I úložné prostory mohou být módní! Tady je 8 inspirativních důkazů! - 2. část

2.3.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Nevíte, kam uskladnit tu hromadu věcí, kterou ke svému životu nutně potřebujete? Za dveře skříní a do šuplíků komod se vám toho již více nevejde? Vyzkoušejte opačné řešení? Věci, kterým hledáte vhodné úložné místo, vystavte na odiv a proměňte je na atraktivní doplněk prostoru. K tomuto účelu vám nejvíce poslouží police, otevřené skříně a regály, které jsou v současnosti velmi trendy. Přinášíme vám proto další čtyři nápady, jak současný hit otevřených úložišť vnést do moderního interiéru.

I úložné prostory mohou být módní! Tady je 8 inspirativních důkazů! - 2. část - foto, Hyperbydleni.cz
1. Police jsou velmi šik. Nahradit jimi proto můžete nejen horní kuchyňské skříňky, což je velký trend, ale částečně i šatní skříně, komody či botníky. Jelikož police mají nízkou vizuální váhu, prostor nezatíží tolik jako zavřený masivnější nábytek, ale naopak do něj vnesou více svěžesti a lehkosti. Výhodou tohoto interiérového prvku je i fakt, že je k dostání v rozmanitých materiálech – nádherně vypadají zejména modely z betonu nebo rustikálního dřeva lehce doplněné o kovové dekorace s nádechem průmyslového stylu. Aby nejen police, ale zejména věci na nich umístěné vypadaly atraktivně, dodržujte základní pravidlo: Uklízet, uklízet, uklízet.
 
 
2. V prostorách, kde se vám úložného místa nedostává, preferujte nábytek se skrytými vnitřními prostory. Ať už půjde o lůžko, sedačku, nebo taburetky, uvidíte, že tuto praktickou vychytávku jistě oceníte.
 
 
3. I samotný otevřený regál, který nabízí dostatek odkládací plochy, může splňovat více funkcí zároveň. Nejenže díky němu získáte místo na mnohé drobnosti, ale například i šikovný rozdělovač místnosti, který od sebe elegantně a nenásilně oddělí jednotlivé funkční zóny. Otevřené regály jsou k tomuto účelu jako stvořené, neboť na rozdíl od jiných kusů nábytku nebrání průniku světla a místnost tak zbytečně neztmavují.
 
 
4. Často se zapomíná nejen na prostory v rozích místnosti, ale i pod schodištěm. Otevřené police sem instalované mohou nahradit třeba knihovnu či botník. Obvykle se sem vměstná i útulný čtecí koutek nebo miniaturní domácí kancelář.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek I úložné prostory mohou být módní! Tady je 8 inspirativních důkazů! - 2. část zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 20112 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo