I úložné prostory mohou být módní! Tady je 8 inspirativních důkazů! - 1. část

1.3.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Úložné prostory nemusí být synonymem pro zavřené skříně, jejichž obsah nikdo nevidí. Zvolit můžete i zcela opačné řešení, které estetiku vašeho interiéru podtrhne hned dvojím způsobem. Zvolte otevřené úložné prostory, které se pyšní nejen atraktivním, ale i velmi odlehčeným designem. Věci v nich uložené pak povyšte na interiérovou dekoraci a směle je vystavte na odiv.

I úložné prostory mohou být módní! Tady je 8 inspirativních důkazů! - 1. část - foto, Hyperbydleni.cz
1. Obyčejná kovová tyč s S-háčky se může proměnit na jednu z hlavních dekorací místnosti. Své využítí najde zejména v kuchyních a koupelnách, kde na ni můžete zavěsit vše, co chcete mít po ruce. Jelikož jsou kovové prvky velmi módní, nemusíte již shánět další nástěnné dekorace – kovová tyč totiž stěnu dokonale oživí.
 
 
2. Stěžujete si, že se vám místa opravdu nedostává? A co prostor nad dveřmi? Ten totiž obvykle leží ladem, avšak díky vhodně umístěným policím, nebo otevřeným skříním dokáže pojmout poměrně velké množství věcí. Vyzkoušejte kombinaci vertikálních a horizontálních úložných prostorů, která ve výsledku vypadá velmi zdařile.
 
 
3. Dřevěné či kovové tyče instalované pod nástěnné police mohou směle nahradit věšáky či tyče na oblečení. Módní svršky se totiž mohou proměnit na zajímavou dekoraci interiéru. Pro dosažení líbivého vzhledu je však nutné oblečení dokonale organizovat a udržovat pořádek a čistotu.
 
 
4. Mezi místa, na která se obvykle jak z praktického, tak z designového hlediska zapomíná, patří rohy místností. I ty mohou pojmout velké množství věcí, které potřebujete uložit. Výborně vypadají zejména rohové knihovny, které místnost zároveň zútulní a pocitově zahřejí. Knihy pro odlehčení můžete kombinovat se soškami, vázami či fotografie v rámečcích. Jelikož jde opět o otevřený prostor, myslete na jeho dokonalou úpravu, aby vám množství umístěných věcí nevneslo do interiéru chaos.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek I úložné prostory mohou být módní! Tady je 8 inspirativních důkazů! - 1. část zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 20114 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo