Způsoby, jak promítnout vlastní osobnost do vzhledu interiéru

13.2.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Osobitý styl, který odráží váš životní styl, názory, zájmy i postoje, je to, co z prostoru dělá pravý domov, ve kterém se cítíte příjemně a útulně. Aby vzhled vašeho interiéru souzněl s vaší duší, seznamte se se způsoby, jak interiérový design obohatit o váš nenahraditelný otisk.

Způsoby, jak promítnout vlastní osobnost do vzhledu interiéru - foto, Hyperbydleni.cz
Nástěnná galerie
 
Vytvoření galerie je skvělým způsobem, jak dát stěnám život i energii a nádherně je dekorovat. Je to také prostředek, jakým můžete v interiéru prezentovat svoji osobnost. Jelikož galerii můžete vytvořit nejen z obrazů a fotografií, ale i z předmětů, jakými jsou například upomínky z cest, začne stěna díky této dekoraci vyprávět váš životní příběh.
 
 
Zvýraznění koníčků
 
Každý z nás má něco, čemu se rád věnuje ve svém volném čase. Ať se jedná o sport, hudbu nebo třeba literaturu, nebojte se svou vášeň dát na odiv. Relikvie a předměty spojené s oborem totiž mohou posloužit jako skvostná interiérová dekorace. Jelikož jde o oblast, kterou máte rádi, budou na vás zvolené doplňky vždy působit mile až relaxačně.
 
 
Hrátky se vzory
 
I preference dekorativních vzorů o vás může prozradit více, než si myslíte. Se vzory, které jsou i letos velmi trendy, tedy ve svém interiéru nemusíte nikterak šetřit. Působivým vzorům sluší větší plochy, jako jsou stěny, podlahy i nábytek, na kterých nádherně vyniknou. Různým způsobem vzory zapůsobí ve spojení s různými materiály – nejvíce jim to sluší na textilních doplňcích, v podobě nástěnných tapet i hladkých obkladů. Pokud si zvolené vzory chcete užít na maximum, zvolte k nim neutrální okolní prostředí, ve kterém doslova zazáří.
 
 
Otevřené regály
 
Otevřené regály a police jsou v současnosti velmi trendy, neboť na rozdíl od zavřených skříní a vitrín prostor citelně méně vizuálně i pocitově zatěžují. Jejich obsah navíc můžete vystavit na odiv, a proměnit je z úložného místa na hlavní estetický prvek místnosti. Opět sem umístěte věci, které jsou blízké vašemu srdci.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Způsoby, jak promítnout vlastní osobnost do vzhledu interiéru zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo