Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Jak přilákat pozitivní energii? Méně známé Feng Shui rady vás budou bavit! II., Hyperbydleni.cz

Jak přilákat pozitivní energii? Méně známé Feng Shui rady vás budou bavit! II.

13.1.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Nejen na začátku nového roku si každý přeje být šťastný, zdravý, úspěšný a bohatý. Tak proč Štěstěnu trochu nepostrčit? Zařiďte si své bydlení podle principů osvědčeného učení Feng Shui a těšte se na příval pozitivní energie.

Jak přilákat pozitivní energii? Méně známé Feng Shui rady vás budou bavit! II. - foto, Hyperbydleni.cz
1. Jídelna pro zdravé trávení
 
Jídelna symbolizuje to, k čemu je primárně určena – má poskytnout prostor, ve kterém se můžeme zcela soustředit jen na to, co jíme. V učení Feng Shui se jídelní prostor vztahuje ke slezině, která se připojuje k prvku Země, a v tradiční čínské medicíně právě Země ovlivňuje trávení. Chcete-li optimalizovat energii v tomto prostoru, umístěte velké zrcadlo na zeď tak, aby odráželo jídelní stůl a maximálně rozptylovalo přirozené světlo po celé místnosti. Nezbytností jsou také čerstvé květiny na jídelním stole.
 
 
2. Ložnice jako intimní prostor
 
Prostředí ložnice by mělo podporovat nejen klidný spánek, ale i romantické vztahy. Pokoj proto vymalujte jemnými neutrálními barvami, které nebudou atakovat vaše smysly a rušit vás. Lůžko by vždy mělo mít výrazné čelo, které přisuňte napevno ke zdi. Z postele byste měli vidět na okna i dveře, avšak postel neumisťujte přímo proti nim. Po obou stranách lůžka umístěte noční stolky, které vám do života vnesou podporu. Na ně umístěte lehce zaoblené lampičky a vonící svíčky, které podpoří intimní atmosféru.
 
 
3. Koupelna je odtokem bohatství
 
Koupelny a toalety byste měli vždy udržovat perfektně čisté, protože jde o místnosti, ve kterých může docházet k velkým energetickým ztrátám. Toaletu mějte zavřenou poklopem, aby nedocházelo k odtoku bohatství. Do koupelny umístěte vázu s živými květinami, které vytrácení energie výrazně zpomalí.
 
 
4. Vzhled zahrady vyjeví budoucnost
 
Vzhled předzahrádek, teras a dvorků symbolizuje budoucnost. Naordinujte si v ní jen to dobré a o tato místa se pečlivě starejte a vybavte je okrasnými rostlinami. Hlavní zahrada pak představuje zdraví a bohatství, tak se ujistěte, že je v dobrém stavu. V něm by měl být také plot, který určuje, nakolik jistí a pevní jste v životě.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Jak přilákat pozitivní energii? Méně známé Feng Shui rady vás budou bavit! II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo