Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Syté barvy, přírodní dřevo i tradiční doplňky! To jsou trendy roku 2018!, Hyperbydleni.cz

Syté barvy, přírodní dřevo i tradiční doplňky! To jsou trendy roku 2018!

10.1.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Svátky jsou za námi a nyní nás všechny zajímá, co přinese nový rok. Co se týče stylových interiérových trendů, čeká nás období plné velkých změn. Designéři moderních interiérů již nyní prozradili, s kterými prvky vykouzlíte módní interiér a rozhodně s nimi letos nešlápnete vedle.

Syté barvy, přírodní dřevo i tradiční doplňky! To jsou trendy roku 2018! - foto, Hyperbydleni.cz
Silné a tučné akcenty
 
V roce 2018 bude povoleno téměř vše, s výjimkou neutrálních odstínů, které budou výrazně potlačeny. Ty pro letošek nahradí syté, tučné a výrazné tóny, mezi nimiž se do popředí protlačí zejména vášnivá červená, silná modrá a živá zelená. Neutrální tóny budou sice stále součástí moderních interiérů, zde ale poslouží spíše jako základní pozadí, na kterém hluboké odstíny nejlépe vyniknou.
 
 
 
Smíšené povrchy
 
Vytvářet zajímavé kombinace lze nejen pomocí rozmanitých odstínů a vzorů, ale také rozličných povrchů. Letos bude in mix doplňků z nejrůznějších kovů – v módních interiérech uvidíme zejména atraktivní směsici složenou z mědi, bronzu, zlata, mosazi a černého niklu. Kovové prvky mohou dominovat v kuchyních a koupelnách, své místo si najdou i v obývacích pokojích a ložnicích, přičemž nejlépe zazáří v přítomnost tmavých povrchů.
 
 
 
Klasické doplňky
 
Letos bude in vše, co do interiéru vnese osobní, intimní atmosféru a tak z něj vytvoří pravý domov. V dekoraci svého interiéru proto nemusíte šetřit fotkami, svíčkami, knihami či upomínkami z cest. Zelenou mají především doplňky ve vintage duchu, které s sebou vždy nesou nějaký příběh, jenž propůjčí každému prostoru nevšední kouzlo.
 
 
Dřevěné podlahy z širokých prken
 
Podlahy ze dřeva snad nikdy nevyšly z módy a nejinak tomu bude i letošní rok. V něm však budou trendy zejména dřevěné krytiny z širokých prken, které představují návrat k rustikálnímu vzhledu. Taková podlaha má v sobě kouzlo historie i kus industriální estetiky, a tak se navzdory faktu, že je dřevo neutrální, stane poutavou ozdobou interiéru.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Syté barvy, přírodní dřevo i tradiční doplňky! To jsou trendy roku 2018! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo