Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Inspirující interiéry s energií přírody II. , Hyperbydleni.cz

Inspirující interiéry s energií přírody II.

7.1.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Zima a tma na náladě nikomu nepřidají! Naštěstí existují způsoby, jak si interiér zařídit tak, aby nás nabíjel energií i radostí, a to v jakémkoli období roku. V prvním díle tohoto článku jsme se na některé z nich zaměřili: můžete se například obklopit přírodními materiály, osvěžit okolí oken popínavými rostlinami či povýšit čerstvé ovoce a zeleninu na svěží interiérovou dekoraci. Tím však způsoby, jak přenést čistotu a sílu přírody do svého domova, rozhodně nejsou vyčerpány – nechte se inspirovat dalšími tipy:

Inspirující interiéry s energií přírody II.  - foto, Hyperbydleni.cz
1. K zařízení a doplňkům z čistě přírodních materiálů perfektně sedne také přírodní barevná paleta složená zejména z odstínů zelené, modré, žluté a bílé. Pro vytvoření harmonického vzhledu můžete zmíněné odstíny kombinovat a vytvářet zajímavá spojení hlubších zemitých tónů spolu s těmi osvěžujícími a jasnými. Vždy se však držte v přírodních tónech: volte jemné a přirozené odstíny a naopak se zcela vyhněte těm zářivým a neonovým.
 

 

2. Pro dokonalý pocit spojení s přírodou, sáhněte po podlahách z přírodních materiálů. Kromě dřeva se velké oblibě těší také bambus či korek. Za takové krytiny si sice připlatíte, investice se však rozhodně vyplatí, neboť tento prvek váš domov obohatí i o pohodovou atmosférou. K tvrdým podlahám z přírodních materiálů se skvěle hodí kusové vzorované koberce z přírodních tkanin.
 
 
3. Chcete-li vytvořit vysoce relaxační atmosféru, nechte se inspirovat přírodou nejen co se materiálů a odstínů, ale i vzorů a textur týče. Materiály, jako je konopí, proutí, ratan či juta, mají velmi výraznou a nepřehlédnutelnou texturu, která oživí neutrálně zařízený interiér a stane se tak jeho jemnou a nenásilnou ozdobou.
 
 
4. Ani interiér inspirovaný přírodou, nemusí být ochuzený o dekorace. Upřednostněte textilní doplňky a umělecká díla v tomto duchu s dekorem květinových, tropických nebo zvířecích vzorů a motivů.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Inspirující interiéry s energií přírody II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo