Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Inspirující interiéry s energií přírody I. , Hyperbydleni.cz

Inspirující interiéry s energií přírody I.

5.1.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Také jste už unaveni ze zimní šedi? Nečekejte na jarní dny! Přeneste si do svého domova přírodní prvky a pociťte příval energie bez ohledu na počasí!

Inspirující interiéry s energií přírody I.  - foto, Hyperbydleni.cz
1. Pokud chcete, aby váš interiér sálal životadárnou energií, vybavte ho čistě přírodními materiály. Základem obvykle bývá dřevo, které můžete dále doplnit o kámen, kov, ratan, bambus a přírodní textilie. Tyto materiály vypadají nejlépe ve svém přirozeném stavu, proto jim ponechte i jejich původní odstín – dosáhnete tak velmi příjemného barevného mixu jemných hnědých, šedých a bílých odstínů, které působí vysoce relaxačně.
 

 

2. Přirozené světlo dokáže divy nejen se vzhledem vašeho interiéru, ale i s vaší náladou a psychikou. Maximalizujte proto průchod přirozeného světla a slunečních paprsků a okna a jejich okolí nijak nezastiňujte. Pokud je to možné, pusťte se do rekonstrukce a okna co nejvíce zvětšete, nebo přidejte okna střešní či světlíky.
 

3. Není nic krásnějšího než výhled do klidné a příjemné přírody. Avšak i přesto, že vaše okna vedou do ulic, může vás pohled na ně nabíjet energií. V případě, že nemáte zeleň za oknem, mějte ji alespoň před ním a kolem něj. K tomuto účelu jsou perfektní popínavé rostliny, které kolem oken vytvoří nádherné girlandy. Okolí oken rozzáří také populární vertikální zahrady či miniaturní skleníky.
 

4. Před tím než si vyrobíte chutný salát, povyšte zeleninu a ovoce na interiérové dekorace a vystavte je na odiv. Nejsvěžeji vypadají zejména citrusové plody, které podle učení feng-šuej do domova vnáší také štěstí a zdraví – mísu s čerstvými plody proto mějte v každé místnosti interiéru. To samé platí také o bylinkách, kterými můžete mít doslova napěchované okenní parapety – i ty poslouží jako dekorace, která váš domov zároveň nádherně provoní.
 


Více inspirace najdete na našem facebooku.
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Inspirující interiéry s energií přírody I. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo