Známe interiérový prvek roku 2018! Bude jím zrcadlo!

4.11.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Zrcadla jsou v našich interiérech nepostradatelná. Kromě svého původního účelu slouží také jako nádherné dekorace, které jsou s to vizuálně proměnit dispozice prostoru. V rámci interiérového designu patří zrcadla mezi stálice, v roce 2018 jim však bude věnována obzvláštní pozornost. A jaké modely budou nejvíce v kurzu?

Známe interiérový prvek roku 2018! Bude jím zrcadlo! - foto, Hyperbydleni.cz
Klasické zrcadlo
 
Zrcadlo klasického designu nikdy nevyjde z módy. Jednoduché geometrické tvary se skvěle hodí ke všem stylům, a proto má klasické zrcadlo téměř univerzální užití. Kromě tvaru o výsledném vzhledu zrcadla rozhoduje také styl a materiál jeho rámu – trendy bude zejména dřevo a kov. Klasické zrcadlo se nejlépe hodí vstupních hal a chodeb, kam vnese klidnou a elegantní atmosféru.
 
 
Akcentové zrcadlo
 
Díky nevšedním tvarům a výrazným rámům se zrcadlo může proměnit v nádhernou nástěnnou dekoraci. Takto zdobená zrcadla nejlépe vyniknou na holé zdi neutrálních odstínů, slušivé jsou také kolekce z nich utvořené.
 
 
Zdvojení
 
Také počet umístěných zrcadel v interiéru rozhoduje o jeho designu a atmosféře. V současnosti je velmi trendy umístění dvou až tří zrcadel vedle sebe – toto řešení vytváří dokonalou iluzi velkého a světlého prostoru. Designéři proto doporučují double zrcadla umístit zejména do koupelen, popřípadě hal a jídelen, které jsou menší a méně osvětlené.
 
 
Geometrie
 
Skvostně vypadají zrcadla inspirovaná geometrickými tvary a s atraktivním vnitřním dělením, které působí retro dojmem. Tento typ zrcadel se opět nejvíce zabydlí v halách, nebo nad sedací soupravou v obývacím pokoji.
 
 
Fasetové zrcadlo
 
Fasetové zrcadlo ve vašem interiéru zapůsobí jako skvostný šperk, a to díky luxusnímu vzhledu, kterým se pyšní. Tento druh zrcadel překvapí špičkovým zpracováním a zdobením, které poutají pozornost. Výborně se proto hodí nejen do koupelen, ale i do luxusních šaten nebo ložnic.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Známe interiérový prvek roku 2018! Bude jím zrcadlo! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo