Rychlá revitalizace interiéru v 8 krocích

2.10.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Cítíte, že vzhled vašeho interiéru vás už neuchvacuje tak jako dřív? Tak to je nejvyšší čas na změnu! Ta může být levná, snadná a rychlá, a přesto mimořádně efektivní. Poradíme vám, jak interiéru dát nový šmrncovní vzhled, který vás opět bude bavit.

Rychlá revitalizace interiéru v 8 krocích - foto, Hyperbydleni.cz
1. Povyšte výhled na novou dekoraci svého domova. Odstraňte závěsy a záclony a užívejte si svěžího volného prostoru, lehké atmosféry i více přirozeného světla.
 

 

2. Neochuzujte se o barvy. Pokud je nemůžete přidat do stávajícího dekoru interiéru, skryjte je za dveře skříní. Kuchyňské a šatní skříně, vitríny a komody s vnitřky v pastelových tónech vypadají mile, originálně a překvapivě a váš domov prozáří kouzlem barev.
 
 
3. Dekorativní polštářky sluší nejen postelím a sedačkám. Ozdobte jimi i jídelní židle a lavice i pracovní křesla. Do svého domova tak vnesete nejen více moderních barev a vzorů, ale i útulnou a relaxační atmosféru.
 
 
4. Výměnou madel a úchytů dáte svému nábytku zcela nový a neotřelý vzhled. V módě jsou zejména kovové modely, které svými odlesky prozáří i váš domov.
 
 
5. Investujte do zeleně. Svěže zelené rostliny, voňavé kytice i léčivé bylinky váš domov obohatí o životadárnou energií, kterou na sobě pocítíte. Navíc poslední výzkumy prokázaly, že péče o rostliny patří mezi nejefektivnější relaxační techniky, které zocelují naše fyzické i psychické zdraví.
 
 
6. Co může být příjemnějšího než posezení u krbu? Tento luxus si nemusíte odpírat ani v panelákovém bytě. Dnes jsou velmi trendy falešné krby, které v moderních interiérech patří mezi oblíbené dekorace. Vybavte je množství svíček, které kolem sebe šíří hřejivou atmosféru stejně dobře jako oheň v pravém krbu.
 
 
7. Paravany a zástěny mají v interiérech multifunkční využití. Nejčastěji slouží k oddělení funkčních zón, k vytvoření soukromí i jako zvukové a tepelné izolanty. Zvolíte-li navíc model z přírodního materiálu, jako je například dřevo nebo bambus, vnesete do svého domova i jejich uklidňující efekt.
 
 
8. Zaměřte se na osvětlení, jehož vliv na vzhled a atmosféru interiéru je obrovský. Nakombinujte různé druhy svítidel tak, abyste prozářili i ponuré temné kouty a s množství světla byli spokojeni v jakékoli denní době i při jakékoli činnosti.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Rychlá revitalizace interiéru v 8 krocích zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, 25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT, Hyperbydleni.cz

25 let inspirace pro V...

20.03.2018

Již neuvěřitelné čtvrtstoletí se scházejí špičky...

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Veletrhy - foto, Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, Hyperbydleni.cz

Festival Evolution pře...

12.03.2018

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy. To...

Veletrhy - foto, Dejme minulosti budoucnost!, Hyperbydleni.cz

Dejme minulosti budouc...

21.02.2018

Mezioborové veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo