Závěsný květinový lustr vás okouzlí

5.5.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Připravujete oslavu, večírek nebo třeba svatbu? Vsaďte na dekorace, které vaše hosty přímo okouzlí a které vytvoří jedinečnou atmosféru, na kterou budete všichni dlouho vzpomínat. Nechte se zahalit krásou i vůní čerstvých květin a vyrobte si závěsný květinový lustr, který nádherně vyzdobí prostor nad jídelním stolem či tanečním parketem.

Závěsný květinový lustr vás okouzlí - foto, Hyperbydleni.cz
Závěsný květinový lustr vychází z tolik populárních vertikálních a horizontálních zahrad, které představují dekoraci interiéru rostlinami zcela novým způsobem. Pro vytvoření vertikálních i horizontálních zahrad existují speciální systémy. Jde o kovové nebo plastové mřížky, které jsou ověšeny květináči, jenž stačí pouze osázet. Zruční kutilové si však tyto druhy interiérových zahrad mohou vyrobit také z dřevěných palet nebo bedýnek. A to je také případ květinového lustru – ačkoli vypadá famózně, k jeho vytvoření vám bohatě postačí obyčejná dřevěná bedýnka, silné přírodní provazy, ocelové háky a množství řezaných květin, bylinek a rozkvetlých větviček.
 

 

Bedýnku otočte dnem vzhůru a každý její roh, nebo střed pevně ovažte lanem nebo provazem pro pověšení. Do středu bedýnky, okolo dřevěných prkýnek ovažte množství řezaných květin, které můžete nakombinovat s vonícími bylinkami nebo rozkvetlými větvičkami ovocných stromů. Do stropu pak zavrtejte ocelové háky nebo oka s vrutem, na které bednu zdobenou kvítím zavěsíte.
 
Tato nádherná dekorace se hodí k nejrůznějším interiérovým stylům – záleží totiž na vzhledu bedýnky. Tu můžete nabarvit, nalakovat a dekorovat, jak je libo. Můžete ji však nechat v původním, třeba i opotřebovaném stavu a tím vytvořit působivý vintage vzhled.
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Závěsný květinový lustr vás okouzlí zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo