Moderní trendy v bydlení!

9.3.2015 | Tisková zpráva | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Tvary a funkčnost, tlumené odstíny nebo pestrý barevný pelmel

Moderní trendy v bydlení! - foto, Hyperbydleni.cz

Jarní sluneční paprsky prosvětlí naše domovy, ale zároveň odkrývají nedostatky, které jsme v zimě přehlíželi. Obvykle tak nastává čas na renovaci našich obydlí. Hornbach, který pravidelně sleduje nejnovější trendy v této oblasti, přináší mnoho tipů, jak obléci domácnost do moderního kabátu. Aktuální styly nabízí mnoho barevných variant - od tlumených barev až po pestrý barevný pelmel. Jaký styl nejvíce odpovídá vaší osobnosti?

Form&Function – interiér ve znamení tvarů a funkcí

Pokud dáváte v interiéru přednost tvarům a jejich funkčnosti, pak je pro vás Form&Function tím pravým. Každý kus nábytku má své místo a využití. Celkovou atmosféru dozdobí kovový nábytek, designové tapety, koberce, polštáře či židle.

Moderní trendy v bydlení!, fotka

 

„Stylu Form&Function dominuje černá a bílá společně s nějakou výraznější barvou – zelenou, modrou nebo žlutou,“ říká Markéta Litoměřická, interiérová designérka projektových marketů Hornbach a dodává: „Tvarům se pak meze nekladou. Můžeme použít trojúhelníky, obdélníky, čtverce, ale i pruhy, body či vlnité a zubaté vzory včetně 3D efektů a reliéfů.“

Moderní trendy v bydlení!, fotka

 

Paradise at Home – kousek ráje ve vašem pokoji

Ne každý má šanci žít v ráji, proč si ho však nevytvořit přímo v interiéru? „Je známo, že pobyt v cizokrajné přírodě uklidňuje. Atmosféru exotiky lze vytvořit v každé domácnosti pomocí červené, růžové a odstínů zelené barvy - tedy barev kvetoucích tropických rostlin,“ uvádí Markéta Litoměřická, interiérová designérka Hornbachu.

Moderní trendy v bydlení!, fotka

 

V tomto interiéru dominují přírodní materiály, palmy a květiny, používají se i exotičtí ptáci – plameňáci, kolibříci či rackové, a to například ve formě fotografií či obrysů přímo na stěně. Proutěným nábytkem a dekoracemi, především karafami a peřím, pak domácnost v tomto stylu dozdobíme. Použít lze i jakýchkoliv jiných doplňků, které jsme si přivezli od moře. Využijme mušle, kamínky a škeble.

Moderní trendy v bydlení!, fotka

 

Soft Living – tlumené barvy ve znamení elegance

Ve stylu Soft Living se snoubí Vintage s nenápadnými moderními prvky – vše je designováno elegantně, jednoduše a svěže. Kombinace jemných pastelových tónů zelené, šedé a hnědé, navodí v místnosti klid a pohodlí. Hojně se používá dřevo, a to nejen na podlahu, ale také jako obklad stěn.

Moderní trendy v bydlení!, fotka

 

„Jako dekoraci k tomuto stylu lze doporučit jakýkoliv přírodní materiál, ať už se jedná o fotografie vody, kamenů či lesa nebo o suché větvičky ve váze,“ dodává Markéta Litoměřická z Hornbachu.

Moderní trendy v bydlení!, fotka

 

Tutti Colori – pestrý barevný pelmel

Tutti Colori je nekonvenční až drzý styl, který využívá barevných experimentů. Najdeme zde kombinace pastelové modré, fialové, růžové a žluté. „Kromě výrazných odstínů tvoří součást Tutti Colori také abstraktní pestrobarevný nábytek a výrazné nástěnné malby. Tyto barvy rozvíjí kreativitu a dávají prostor abstraktnímu umění,“ uzavírá Markéta Litoměřická.

Moderní trendy v bydlení!, fotka

 

V tomto stylu je dovolená kombinace jakéhokoliv materiálu, barvy a tvaru. Navíc platí, že čím šílenější daná kombinace je, tím spíše interiér do Tutti Colori patří.

Moderní trendy v bydlení!, fotka

 

Ať už je vám blízký jakýkoliv styl, nezapomeňte, že v projektových marketech Hornbach naleznete vše potřebné pro přestavbu interiéru. V oddělení Barev a laků vám navíc namíchají jakýkoliv barevný odstín podle vašich preferencí a nálady.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Moderní trendy v bydlení! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo