Hezčí bydlení Vás nemusí zruinovat

5.2.2014 | PR článek | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Při výběru, stavbě nebo rekonstrukci svého bydlení zohledňujeme zejména naše finanční možnosti. Ty jsou značně omezené, a tak jsme nuceni dělat hned několik kompromisů. V první řadě to je velikost bytu, domu, popřípadě pozemku. Chcete-li dostatečně velký prostor, pravděpodobně budete následně muset škrtat u zařízení. Udělejte si proto přehled o cenách a následně se stanoveného rozpočtu držte.

Hezčí bydlení Vás nemusí zruinovat - foto, Hyperbydleni.cz

Pěkný a stylový domov však nemusí být jen snem. I s nižším rozpočtem můžete své představy realizovat. O našem vkusu hodně vypovídá to, co rádi nosíme. Pokud si dáváte záležet i na detailech a hodinky Michael Kors jsou Vaším věrným společníkem, můžete svůj vkus přenést i do svého interiéru.

Hezčí bydlení Vás nemusí zruinovat, fotka

 

S drahým nábytkem se pravděpodobně budete muset rozloučit, avšak díky správným detailům vykouzlíte jedinečnou atmosféru. Stěny by však neměly zůstat holé. Oblíbené jsou tedy obrazy, ale i různé regály. Pokud na ně umístíte pěknou sbírku knih, bude Vaš obývák ještě krásnější. Na stavu, nebo žánru knih přitom vůbec nezáleží.

Na některé stěny zase můžete pověsit nějakou dekoraci. Obrazy se nemusí líbit každému, ale pokud se podíváte na své fotografie, najdete i mezi nimi pěkné kousky, které Vám zpříjemní každý den. Abyste je mohli zarámovat, nemusíte ani nikam chodit. Postačí Vám k tomu Vaše tiskárna a správné HP tonery pro ni, ty najdete i na www.nakuptonerov.sk.

Hezčí bydlení Vás nemusí zruinovat, fotka

 

Jedinečným a moderním doplňkem bydlení je krb. Pokud bydlíte v paneláku nemusíte se tohoto snu vzdát docela. Umožnily to bio krby, které nepotřebují komín, stačí jen větrat. Tato možnost je však finančně poměrně náročná.

V našem domově nám však nezřídka dělá společnost i domácí mazlíček. Pokud svého čtyřnohého společníka nevíte odnaučit štěkat, zkuste elektrický obojek pro psy. Tento využijete i na zahradě rodinného domu, kdy se Váš pes bude moci pohybovat volně, avšak s nezbytnými omezeními.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Hezčí bydlení Vás nemusí zruinovat zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo