Fotografie pokaždé jinak

20.9.2013 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Fotografie mají moc vytvořit pravý domov. Jelikož jsou velmi osobním prvkem, dodají interiéru nádech hřejivé a laskavé atmosféry, díky níž se budete cítit příjemně. Vizuální efekt vystavených fotografií záleží nejen na tom, co zobrazují, ale také na způsobu jejich začlenění do prostoru. Jedna a tatáž fotografie pak může ladit k různým stylům a vytvářet pokaždé jiný dojem.

Fotografie pokaždé jinak - foto, Hyperbydleni.cz

Zapomeňte na klasické rámečky, které svým všedním vzhledem výjimečnost fotografií potlačují, a hledejte originálnější způsoby jejich vystavení. Metody, jak dosáhnout kreativního vzhledu, jsou velmi jednoduché a výsledný efekt stojí za to.

Fotografie pokaždé jinak, fotka

 

Jelikož je vzhled fotografií neutrální, nemusíte s nimi šetřit: naopak-proměňte je na hlavní dekoraci celé místnosti. Fotografie pak mohou zdobit celou jednu zeď, obývací stěnu, nebo třeba řadu poliček. Pro vytvoření harmonického vzhledu je lepší fotografie sjednotit společným prvkem- tím může být například barevné ladění fotografií, materiál rámečku, nebo zobrazované téma. Vizuálně zajímavějšího vzezření dosáhnete kombinací různě velkých fotografií.

Fotografie pokaždé jinak, fotka

 

Stejně tak klasické zavěšení zarámovaných fotografií na stěnu může být kumšt, pokud je vaším cílem vytvoření poutavého designu. Velké fotografie na stěně více vyniknou a jejich koláž působí jako úchvatné umělecké dílo.

Fotografie pokaždé jinak, fotka

 

Pokud fotografie olemujete silnými bílými okraji, můžete se těšit na elegantní a nadčasový nádech, který každého pozorujícího zaujme. V závislosti na typu fotografií i prostoru umístění můžete lemy ladit i do různých barev.

Fotografie pokaždé jinak, fotka

 

Pokud máte opravdu velké množství fotografií a chcete mít své vzpomínky neustále na očích, zkuste ozdobit fotografiemi celou zeď. Jedná se o velmi inovativní a kreativní dekor zdí, který je populární především v teenagerovských pokojích a v domovech těch, kteří touží po zábavném a originálním bydlení. Jelikož je tento způsob vystavení fotografií opravdu nepřehlédnutelný, pečlivě volte, jakou stěnu takto vyzdobíte.

Fotografie pokaždé jinak, fotka

 

Vintage styl je dnes velmi populární: časy dávno minulé můžete vyvolat nejen starými interiérovými doplňky a zařízením, ale i fotografiemi. Využijte především staré snímky svých rodičů a prarodičů, které v sobě nesou nevšední kouzlo. I způsob jejich vystavení přizpůsobte vintage stylu: snímky vypadají skvěle zavěšené na šňůře pomocí starých dřevěných kolíčků.

Fotografie pokaždé jinak, fotka

 

Více inspirace najdete na našem facebooku.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Fotografie pokaždé jinak zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HODINY A KLENOTY nově v Letňanech: Veletrh představí řadu novinek a podpoří mladé talenty, Hyperbydleni.cz

HODINY A KLENOTY nově ...

20.08.2019

Ve dnech 5. až 7. září 2019 se tradiční...

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo