Domov dle vlastních představ

17.5.2013 | PR článek | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Bydlet ve vlastním je snem asi každého dospělého člověka. Pokud se nám podaří tento sen splnit, většinou to není zadarmo. Znamená to, že jen málo lidí má možnost koupit si vlastní dům či byt za hotové peníze.

Domov dle vlastních představ - foto, Hyperbydleni.cz

Zejména mladí se chtějí s rodinou osamostatnit, a tak si berou jednu z půjček na bydlení. Je to nejrozumnější důvod, proč se zadlužit.

S koupí však naše výdaje teprve začínají. V první řadě si chceme nemovitost přizpůsobit vlastním potřebám. Ne vždy se to však končí změnou barvy stěn, či výměnou nábytku. Mnohem větší zásah do stavby je samozřejmě zateplování. Zateplování budov je dnes velkým hitem, protože přes už staré panelové domy fouká a vytápění se tak stává stále méně účinným. Ceny tepla neustále stoupají, proto se většina obyvatel těchto domů rozhoduje pro zateplení.

Kromě tepla doma potřebujeme i pohodlí. To bytu dodává nábytek, a tak při zařizování našeho domova často musíme také sáhnout hlouběji do kapsy. Jelikož ho nekupujeme každý rok, ale očekáváme, že nám vydrží i 5 a více let, měli bychom investovat do kvality. Nikoho by nepotěšilo, kdyby se mu postel rozpadla již po 2 letech používání.

Domov však dělají i maličkosti. Krásné obrazy od oblíbeného malíře dnes nejsou problémem, v případě pokud Vám nevadí, že Vám doma visí jen kopie. Originál si přece může dovolit jen hrstka lidí.

Ne každý si však potrpí na umělecká díla a spíše se při výzdobě domova zaměřuje na vlastní tvorbu. Člověk nepotřebuje být profesionální fotograf. Pokud má dostatek příležitostí a fotoaparát vždy po ruce, mohou se z některých pokusů vyklubat zajímavé vzpomínkové dekorace. Proto by Vám doma nikdy neměl chybět náhradní toner do Vaší tiskárny. Jen tak můžete vytisknout pěknou fotografii kdykoliv chcete.

Pokud již máte domov zařízený přesně podle Vašich představ, a to s požehnáním partnera, poděkujte mu drobným dárkem za trpělivost a ochotu vyhovět všem Vašim požadavkům. Určitě mu udělají velkou radost kvalitní hodinky Tommy Hilfiger.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Diskuze

Článek Domov dle vlastních představ zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HODINY A KLENOTY nově v Letňanech: Veletrh představí řadu novinek a podpoří mladé talenty, Hyperbydleni.cz

HODINY A KLENOTY nově ...

20.08.2019

Ve dnech 5. až 7. září 2019 se tradiční...

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo