Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Eklektický byt v Brazílii dýchá luxusem, Hyperbydleni.cz

Eklektický byt v Brazílii dýchá luxusem

5.3.2013 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Eklektické návrhy interiérů jsou v současnosti ve velké oblibě. Slůvko „eklektický“ označuje takové designy, které čerpají z různých stylů a návrhů, z nichž si vybírají jen to, co se jim hodí, a to bez nějaké vnější logiky či nastavených pravidel. Eklektický styl tak jasně dává zapravdu přísloví, že protiklady se přitahují.

Eklektický byt v Brazílii dýchá luxusem - foto, Hyperbydleni.cz

Eklektické interiéry jsou velmi působivé a nezaměnitelné. Jsou skvělým řešením pro ty, kteří vlastně nevědí, jak má jejich vysněné bydlení vypadat, nebo naopak pro ty, kteří vysněných představ mají hned několik a nemohou se pro jednu z nich rozhodnout.

Eklektický byt v Brazílii dýchá luxusem, fotka

Eklektický byt v Brazílii dýchá luxusem, fotka

 

Eklektický interiér je charakterizován kombinacemi starých a nových prvků, je přechodem od venkovského stylu k modernímu. Stejně tak propojuje prvky přepychového luxusu i střídmé jednoduchosti. V žádném eklektickém interiéru navíc nechybí odvážné barevné kreace.

Eklektický byt v Brazílii dýchá luxusem, fotka

Eklektický byt v Brazílii dýchá luxusem, fotka

 

Tento byt se nachází v Brazílii a byl navržen Henriquem Streyerem z designérského studia Albus Design. Pyšnými majiteli tohoto skvostu jsou mladí partneři, jejichž hlavní vášní je cestování. Jelikož procestovali kus světa, chtěli, aby jejich domov odrážel historii, kulturu i atmosféru zemí, které navštívili. A přesně to se povedlo.

Eklektický byt v Brazílii dýchá luxusem, fotka

 

Celý design vytváří směs stylových starožitností, odvážných moderních výstřelků i elegantní klasiky. Vedle nepřehlédnutelné estetické stránky je byt plně funkční a pyšní se množstvím praktických vychytávek. Nádherná dekorace, tedy nábytek, záclony, koberečky, sochy a další okouzlující prvky, propůjčuje tomuto interiéru jedinečné a zvláštní kouzlo.

Eklektický byt v Brazílii dýchá luxusem, fotka

 

Navzdory skutečnosti, že je zde kombinováno mnoho vlivů a různých stylů, si byt zachovává harmonický a soudržný charakter. Toho je dosaženo především promyšleným použitím barev, které celý interiér sjednocují a dávají mu nezaměnitelný půvab.

Eklektický byt v Brazílii dýchá luxusem, fotka

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Eklektický byt v Brazílii dýchá luxusem zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo