Módní trendy pro rok 2013

21.2.2013 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Rychle se měnící módní trendy se dotýkají každé oblasti našeho života a postihují celý náš životní styl. Módním trendům podléhá také zařízení interiérů. Nejnovější trendy pro rok 2013 jsou velmi nadčasové, takže pokud se rozhodnete pro změnu, můžete si být jisti, že kolekce letošního roku jen tak z módy nevyjde. Elegantní, jednoduché a decentní – takové jsou interiéry roku 2013.

Módní trendy pro rok 2013 - foto, Hyperbydleni.cz

Pastelové barvy

S blížícím se příchodem jara mají mnozí z nás tendence přeměnit svůj domov a jeho fádní a okoukaný vzhled nahradit pestrou paletou barev. Pokud zvolíte pastelové barvy, můžete se s klidným svědomím pustit do odvážnějších kombinací a barevných experimentů. S pastelovými barvami je úspěch vždy zaručen – jelikož tato skupina barev působí velmi lehce a něžně, lze pastelové barvy velmi snadno kombinovat mezi sebou. Pastelové barvy navíc budou skvěle ladit i s okolním interiérovým zařízením, bez ohledu na jeho styl, barvu či materiál. Interiér zahalený do pastelových barev působí velmi moderně, vzdušně a čistě. Pokud však chcete upustit od střídmého vzhledu a máte rádi výrazné a působivé vzezření, vsaďte na kontrasty. Trefou do černého je kombinace pastelových zdí a tmavého nábytku. Pastelové barvy vytvářejí příjemnou a osvěžující atmosféru, proto není divu, že se velké oblibě těší už pár let. A je jisté, že ji jen tak neztratí.

Módní trendy pro rok 2013, fotka

 

Retro styl

Pokud chcete interiér oživit a dodat mu pomyslný „wow“ efekt, vsaďte na retro styl. Ten je bytovými designéry vyhodnocen jako styl číslo jedna pro tento rok. Samozřejmě, že vytvořit interiér v retro stylu není jednoduché a vždy tu hrozí riziko, že výsledkem nebude nejmodernější, ale naopak zastaralý vzhled. Proto si nechte poradit od odborníků. Ideální je, pokud si můžete zařídit v retro stylu celý interiér, nebo alespoň celou místnost. Retro prvky se budou také skvěle vyjímat v moderním interiéru. Dnešní nabídka retro doplňků je opravdu široká a dokonale vyvolává atmosféru časů dávno minulých. Interiér v retro stylu je velmi útulný, působivý a nezaměnitelný.

Módní trendy pro rok 2013, fotka

 

Nové materiály

V našich interiérech převládá dřevo, a to především v podobě podlah a nábytku. Trendy styly však dávají vyniknout i jiným materiálů, jako jsou kovy, sklo a mramor. Tyto materiály se skvěle vyjímají samy o sobě, ale i v kombinaci s již zmíněným dřevem. Při výběru nábytku netradičního vzhledu, dávejte přednost praktickým, univerzálním a adaptabilním kusům, které se nestanou překážkou v případě, že budete chtít styl interiéru opět měnit. Proto i u nábytku výjimečného vzhledu, který strhává pozornost, platí přísloví: „Všeho s mírou“.

Módní trendy pro rok 2013, fotka

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Módní trendy pro rok 2013 zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo