Módní trendy pro rok 2013

21.2.2013 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Rychle se měnící módní trendy se dotýkají každé oblasti našeho života a postihují celý náš životní styl. Módním trendům podléhá také zařízení interiérů. Nejnovější trendy pro rok 2013 jsou velmi nadčasové, takže pokud se rozhodnete pro změnu, můžete si být jisti, že kolekce letošního roku jen tak z módy nevyjde. Elegantní, jednoduché a decentní – takové jsou interiéry roku 2013.

Módní trendy pro rok 2013 - foto, Hyperbydleni.cz

Pastelové barvy

S blížícím se příchodem jara mají mnozí z nás tendence přeměnit svůj domov a jeho fádní a okoukaný vzhled nahradit pestrou paletou barev. Pokud zvolíte pastelové barvy, můžete se s klidným svědomím pustit do odvážnějších kombinací a barevných experimentů. S pastelovými barvami je úspěch vždy zaručen – jelikož tato skupina barev působí velmi lehce a něžně, lze pastelové barvy velmi snadno kombinovat mezi sebou. Pastelové barvy navíc budou skvěle ladit i s okolním interiérovým zařízením, bez ohledu na jeho styl, barvu či materiál. Interiér zahalený do pastelových barev působí velmi moderně, vzdušně a čistě. Pokud však chcete upustit od střídmého vzhledu a máte rádi výrazné a působivé vzezření, vsaďte na kontrasty. Trefou do černého je kombinace pastelových zdí a tmavého nábytku. Pastelové barvy vytvářejí příjemnou a osvěžující atmosféru, proto není divu, že se velké oblibě těší už pár let. A je jisté, že ji jen tak neztratí.

Módní trendy pro rok 2013, fotka

 

Retro styl

Pokud chcete interiér oživit a dodat mu pomyslný „wow“ efekt, vsaďte na retro styl. Ten je bytovými designéry vyhodnocen jako styl číslo jedna pro tento rok. Samozřejmě, že vytvořit interiér v retro stylu není jednoduché a vždy tu hrozí riziko, že výsledkem nebude nejmodernější, ale naopak zastaralý vzhled. Proto si nechte poradit od odborníků. Ideální je, pokud si můžete zařídit v retro stylu celý interiér, nebo alespoň celou místnost. Retro prvky se budou také skvěle vyjímat v moderním interiéru. Dnešní nabídka retro doplňků je opravdu široká a dokonale vyvolává atmosféru časů dávno minulých. Interiér v retro stylu je velmi útulný, působivý a nezaměnitelný.

Módní trendy pro rok 2013, fotka

 

Nové materiály

V našich interiérech převládá dřevo, a to především v podobě podlah a nábytku. Trendy styly však dávají vyniknout i jiným materiálů, jako jsou kovy, sklo a mramor. Tyto materiály se skvěle vyjímají samy o sobě, ale i v kombinaci s již zmíněným dřevem. Při výběru nábytku netradičního vzhledu, dávejte přednost praktickým, univerzálním a adaptabilním kusům, které se nestanou překážkou v případě, že budete chtít styl interiéru opět měnit. Proto i u nábytku výjimečného vzhledu, který strhává pozornost, platí přísloví: „Všeho s mírou“.

Módní trendy pro rok 2013, fotka

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Módní trendy pro rok 2013 zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo