Podzimní dekorace II

9.10.2012 | Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Všichni milovníci podzimu si mohou stále chladnější večery zpestřit výrobou interiérových dekorací, které skvěle vystihnou kouzelnou atmosféru tohoto ročního období. Pokud na podzimu obdivujete především barvy padajícího listí, můžete si tuto nezaměnitelnou pestrost přenést i do svých domovů. Výroba podzimních dekorací je velmi snadná (můžete zapojit i děti), a přitom výsledek je vždy originální a působivý.

Podzimní dekorace II - foto, Hyperbydleni.cz

Vzory listí na polštáři

Výroba této dekorace se může stát zajímavou aktivitou, kterou zabavíte celou rodinu během deštivých podzimních dnů. K výrobě podzimních polštářků budete potřebovat pouze povlak na polštářek, kousky látek v barvě podzimu, tj. především hnědá, červená, žlutá a zelená, šicí potřeby a trochu té zručnosti. Z hnědé látky vystřihněte kmen, z látek dalších barev pak lístečky. Záleží jen na vašem vkusu, zda lístky vystřihnete všechny stejně velké a tvarované, nebo zda dáte přednost různorodosti a rozmanitosti. Dekorativní strom může být bohatě obalen listím; můžete však zpodobnit podzim tak dokonale, že se listí bude povalovat u kořenů kmene. Fantazii se meze nekladou – variant „podzimních polštářku“ je celá řada.

Podzimní dekorace II, fotka

Podzimní dekorace II, fotka

 

Pestrobarevný strom vyrobený z knoflíků

Tato veselá dekorace vás bude bavit – a to nejen při jejím vytváření, ale také svým výsledným vzhledem. Pro realističtější efekt použijte malé a tenké skutečné větvičky, které můžete nalepit na plátno, tvrdý papír nebo třeba dlaždice. Barevné knoflíky vám pak poslouží jako podzimní listí – nalepte je všude kolem větviček. Knoflíky mohou mít různé barvy i velikosti, ale pro zachování harmonického a sjednoceného vzhledu volte pouze kulatý tvar (pokud budou knoflíky navíc ploché, budou se vám lépe lepit). Konečným krokem je počkat, až lepidlo zaschne- a pak už zbývá jen vystavit své mistrovské dílo na viditelné místo.

Podzimní dekorace II, fotka

Podzimní dekorace II, fotka

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Podzimní dekorace II zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo