Stěhujte s čistou hlavou!

13.9.2012 | PR článek | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Snad každý se alespoň jednou za život někam stěhoval, takže tuší, co taková akce obnáší. Naštěstí dnes firmy dokáží téměř vše udělat za vás – balením počínaje, přes transport až po opětovné smontování nábytku. I tak na vás zbyde dostatek úkolů, které za vás nikdo jiný splnit nemůže…

Stěhujte s čistou hlavou! - foto, Hyperbydleni.cz

Nepodceňte psychickou průpravu

Pokud tak obvykle nečiníte, v předvečer stěhování si běžte brzy lehnout. Máte možnost eliminovat stresory, ať už lidi, situace či věci? S chutí do toho! Spoustu starostí vám ušetří výběr kvalitní stěhovací firmy. A dost možná i pečlivá příprava. I když rádi improvizujete (což se u stěhování vysoce cení a téměř jistě tuhle dovednost využijete), jasná představa o tom, co se bude dít, dokáže uklidnit nejen vás, ale i ostatní.

Hlídání, mnoho smutků zahání

Ačkoliv ji nadevše milujete, vaše dvouletá dcera vám se stěhováním nejspíše nepomůže. Sami budete mít hlavu plnou starostí a pravděpodobně se ani nestihnete rozhodovat, kam dřív skočit. Nemyslete si, že děti stěhování nevnímají jako stresovou situaci. Ušetřete je i sebe zbytečného vypětí a raději dítka pošlete s prarodiči na zmrzlinu nebo ke kamarádce na hlídání.

Podobně jednejte i v případě, že jste hrdými majiteli domácího mazlíčka. Pakliže váš labrador umí obalit talíře bublinkovou folií nebo odtáhnout televizi do stěhovací dodávky, tak ho samozřejmě nechte pomáhat!

Stěhujte s čistou hlavou!, fotka

 

Řekněte „Ne!“ last minute balení

Nenechávejte balení na „za dvě minuty odjezd“ a začněte klidně i s měsíčním předstihem. Když kalendář ukazuje 20. srpna a teploměr 30 stupňů, dá se předpokládat, že nebudete potřebovat zimní kabát, lyžařskou bundu a lyže. Venku mrzne, až praskají okenní tabulky? Zvolte opačný postup. Sami nejlíp víte, které věci využíváte často a které ne.
Nezapomeňte si sbalit příruční zavazadlo s doklady, penězi, klíči, telefonem, základními hygienickými prostředky a také oblečením. Jako byste odjížděli na jednodenní dovolenou.

Další informace například i o mezinárodním stěhování naleznete na stránkách StěhováníPraha.cz.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Stěhujte s čistou hlavou! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo