Soutěž o vstupenky na veletrh FOR PETS 2012

5.4.2012 | Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 1 |

„Čím víc poznávám lidi, tím víc miluji zvířata.“ (Anglické přísloví)

Soutěž o vstupenky na veletrh FOR PETS 2012 - foto, Hyperbydleni.cz

Je mnoho důvodů, proč milujeme zvířata, proč se jimi rádi obklopujeme a volíme si je za své věrné společníky. Jejich vrozené vlastnosti, mezi něž patří bezprostřednost, upřímnost či hravost, nás nikdy nepřestanou okouzlovat a inspirovat. Bezmezná láska a opravdové přátelství, které nám jsou domácí zvířata schopna dát, nás doslova hřeje u srdce – výzkumy dokládají, že mazlení nebo dokonce jen pohled na domácího mazlíčka uvolňuje v mozku hormon oxytocin, který je hormonem štěstí. Proto není divu, že přítomnost zvířete posiluje psychickou kondici a zlepšuje náladu. Péče o zvířecího člena rodiny je navíc výchovná, neboť rozvíjí laskavost, empatii a smysl pro zodpovědnost a povinnost.

I v domácím prostředí můžete svému domácímu zvířátku vytvořit plnohodnotné, zdravé, bezpečné a přitom zábavné bydlení. Tak jako každý člověk má i každé zvíře své potřeby a přání, svou náturu a temperament, a proto by péče o něj měla ideálně odrážet jeho individuální charakter. Pokud o domácím zvířátku teprve uvažujete nebo i v případě, že jste zkušenými chovateli, přijďte se inspirovat na 2. veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS, který se koná ve dnech 12.4. až 15. 4. 2012. ve výstavním areálu Letňany.

 

Soutěž o vstupenky na veletrh FOR PETS 2012, fotka

 

FOR PETS je jediným odborným veletrhem v Čechách zaměřeným na chov veškerých domácích zvířat, od psů a koček počínaje po terarijní zvířata konče. Na veletrhu se seznámíte s nejnovějšími trendy v oblasti chovatelských potřeb, krmiv, kosmetických i veterinárních přípravků. Představí se zde nejrůznější chovatelské svazy, stanice a veterinární instituce – veletrh je tak vhodnou příležitostí jak získat cenné rady od odborníků či uzavřít kontrakty. Není zapomenuto ani na zábavu – představení práce předních oborových firem i odborný doprovodný program jsou prezentovány zábavnou a zajímavou formou. Návštěva veletrhu je navíc dobrým skutkem i osvětou – veletrh je pořádán ve spolupráci s Nadací na ochranu zvířat, takže se seznámíte i s problematikou ochrany a práv zvířat. Veletrh FOR PETS zaujme odborníky i laiky, pobaví děti i dospělé.

Nenechte si ujít příležitost a soutěžte od 6. dubna 2012 s Hyperslevy.cz o dvě vstupenky na veletrh FOR PETS 2012, které do soutěže věnovala Nadace na ochranu zvířat (www.ochranazvirat.cz/) – stačí se na www.hyperslevy.cz/zaregistrovat do soutěže. Slosování proběhne v úterý 10. dubna 2012 a patnáct výherců bude po slosování kontaktováno. Veletrh FOR PETS je skvělá příležitost pro celou rodinu, jak kvalitně strávit volný čas.

 

Soutěž o vstupenky na veletrh FOR PETS 2012, fotka

 

„Člověk se stává navždy zodpovědný za to, co k sobě připoutal.“ (Antoine de Saint-Exupéry)

Autor: Monika KovačkováDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Zvířátkomil :-): ...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo