Aroma lampy z keramiky

23.12.2011 | (hh) | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Jestliže si chcete období vánočních svátků zpestřit příjemnou atmosférou a připravit si pohodlné posezení s relaxací do posledního detailu, potom nemůže jako doplněk chybět ve vašem pokoji příjemné aroma. Takového efektu můžete velice snadno docílit za pomoci některé keramické aroma lampy, která bude současně okrasným doplňkem.

Aroma lampy z keramiky  - foto, Hyperbydleni.cz

 

Existuje celkem mnoho aromatických přípravků a drobných zařízení pro zpestření pohodlí každého domova, avšak málokterý dokáže být také moderní ozdobnou součástí tak, aby vzhledově zapadl mezi ostatní vybavení. Mnoho keramických výrobků vám toto umožní, obzvláště aromatické lampy, které si můžete pořídit skutečně v pestrém provedení tvarů barev a motivů.

 

Aroma lampy z keramiky , fotka

 

Aromatické lampy z keramiky se používají stejným způsobem jako ostatní druhy aromatických domků, které jsou vyrobeny například z porcelánu. Vše se zakládá na jednoduchém principu, že vonná esence se v určitém množství nakape na vrchní část lampy podle toho, jak intenzivní vůni chceme mít. Potom se do vnitřního prostoru umístí malá a nízká kulatá svíčka, která po zapálení začne keramický výrobek postupně zahřívat, následkem čehož se potom esence postupně odpařuje.

 

Aroma lampy z keramiky , fotka

 

Jednou z výhod keramických výrobků je, že mají poměrně vysokou výhřevnou teplotu, a proto vydrží daleko větší tepelnou zátěž, než některé jednodušší hliněné materiály.

 

Aroma lampy z keramiky , fotka

 

Pokud si chcete takovou lampu pořizovat čistě a pouze pro účely vánoční výzdoby, můžete si pořídit i více keramických aroma lamp malovaných, na kterých bude motiv s ozdobeným vánočním stromkem nebo vyrytými hvězdami. Jestliže si takovýchto lamp pořídíte větší počet, tak máte částečně o doplňkovou vánoční výdobu postaráno.

(hh)Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Aroma lampy z keramiky zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo