Vybrali jsme pro Vás

26.8.2011 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Opět jsme pro vás připravili 4 novinky, které byste měli znát. Praktické, krásné, designové i lahodné. Uvařte si stylově kávu v novém kávovaru, ozdobte svou koupelnu orientem a dejte své lednici novou „kůži“.

Vybrali jsme pro Vás - foto, Hyperbydleni.cz

 

Koupelna ve stylu Matragi

Kolekci koupelnových předložek, které ponesou její nezaměnitelný rukopis typický nádhernými vzory a harmonií barev, vytvořila známá módní návrhářka Blanka Matragi pro českého výrobce koupelnového textilu a doplňků, firmu Grund, ke 20. výročí jejího založení. A protože tvorba v oblasti užitého designu ji velmi zajímá, pustila se do realizace zakázky s velkým nasazením a invencí, s hravostí respektující aktuální designové trendy. Výslednou kolekci tvoří pět různých vzorů ve výrazných barvách charakteristických pro Blanku Matragi, většinou v rozměrech 60 x 100 a 70 x 120 cm.

 

Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka

 

Potěší milovníky kávy

Kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto s názvem Circolo překvapí nejen převratným designem, ale také fanoušky moderního trendu jednoduché přípravy kávy či kávových specialit. Atypický tvar přístroje podtrhují dvě LED diody osvětlující plochu pro přípravu kávy a nádržku na vodu, kvalitní zpracovaní metalického povrchu. Obsluhu usnadňují drobné, ale důležité detaily v podobě nerezového magnetického držáku kapslí s pohodlným usazováním, kvalitní nerezové volicí páky s mechanickým pérováním, aretační páky se zvedačem a odkapávacího tácku s nastavením výšky ve třech polohách. Spotřebitelé určitě ocení i energetickou úspornost přístroje a čtyři barevné varianty: metalickou červeň a šeď, antracit a čokoládovo-bílou.

 

Vybrali jsme pro Vás, fotka

 

Obnoví a zachová bělost

Nový Perwoll White Magic dokáže jemné bílé prádlo znovu rozzářit. Může za to nové složení s obsahem optických zjasňovačů, jež si dovede poradit i se zašedlými tkaninami a vrátit jim původní bělost. Jedinečná receptura tohoto tekutého pracího prostředku obsahuje také speciální složky (tzv.greying inhibitors), které bílé prádlo spolehlivě ochrání před zešednutím. Perwoll White Magic rozšířil produktovou řadu určenou k péči o jemné tkaniny a choulostivé vlněné oblečení, kam patří také Balsam Magic, Color Magic pro barevné textilie, Black Magic pro tmavé a černé oblečení.

 

Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka

 

Nová „kůže“ pro lednici

Možnost ozdobit chladničku designem podle svého výběru přináší Electrolux. K vybraným modelům chladniček AEG a Zanussi si totiž každý bude moci vybrat z nepřeberného množství kompatibilních „skinů“. K dispozici je široká škála motivů, od květinových po geometrické, s fotografickými náměty či jinak zajímavými strukturami. Poukaz na „kůži“ je zdarma ke zakoupenému modelu, motiv si lze objednat na www.coolfridge.cz. Skin ze speciální vinylové samolepící fólie má velmi odolnou laminaci, která spolehlivě ochrání přístroj před poškrábáním či oděrkami. Materiál po sejmutí nezanechává žádné stopy.

 

Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka
Vybrali jsme pro Vás, fotka

 

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archiv firemDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Vybrali jsme pro Vás zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo