Projekt Kolovrátek úspěšně dokončen a zkolaudován

1.3.2010 | Redakce Hyperbydlení.cz | Domy | Komentářů 0 |

Bytový projekt Kolovrátek se 43 byty od developerské společnosti CODECO získal v únoru pravomocnou kolaudaci. Výstavba tří nízkopodlažních domů začala v září 2008 a byla dokončena přesně podle plánu na konci loňského roku. Vzorový byt si mohou zájemci prohlížet již od podzimu. Od února běží finální prohlídky, tzv. předpřejímky bytových jednotek pro nové vlastníky, kteří se budou moci následně začít stěhovat.

Projekt Kolovrátek úspěšně dokončen a zkolaudován - foto, Hyperbydleni.cz

Projekt Kolovrátek se 43 bytovými jednotkami stojí v městské části Kolovraty v jihovýchodní části Prahy 10 a nabízí příjemné rodinné bydlení v klidné lokalitě na dosah přírody. „Výstavba byla zdárně dokončena a povedlo se nám bez nejmenších problémů zkolaudovat. Kolovrátek se tak zařadil do portfolia našich úspěšně dokončených projektů, mezi které patří například bytový projekt Nad Botičem nebo luxusní bydlení Pod Hanspaulkou. Jsme pyšní zejména na to, že jsme stavbu dokončili dle stanoveného harmonogramu a že můžeme byty začít předávat novým majitelům. Ti zde kromě kvalitního bydlení a příjemné lokality najdou též kompletní infrastrukturu. Obec zde nedávno rozšířila prostory školy i školky,“ říká Martin Jan, obchodní a marketingový ředitel společnosti CODECO.

Také nebytové prostory, které jsou součástí projektu, by podle společnosti CODECO měly sloužit zdejším obyvatelům. "Dvě přízemní nebytové jednotky o velikosti 44 a 101 m2 jsme již prodali. V jedné z nich bude kosmetický salon s kadeřnictvím a ve druhé se plánuje zřízení centra služeb pro obyvatele Kolovrat, které bude zaměřeno zejména na malé děti a částečně i seniory,“ dodává Martin Jan.

Projekt Kolovrátek úspěšně dokončen a zkolaudován - foto, Hyperbydleni.cz
 

43 bytových jednotek o rozloze 36 až 119 m2 je rozmístěno ve 3 nízkopodlažních domech se sedlovou střechou. Zájemci si mohou vybírat z bytů 1+kk až 4+kk, z 10 mezonetových bytů nebo z několika bytových jednotek s velkou předzahrádkou. Dispozice jsou řešeny především s důrazem na funkční využití prostoru a zajištění dostatku úložných prostor. Každý byt má balkón, některé zahrádku o výměře až 200 m2. Parkování je zajištěno částečně v podzemí jednoho z domů a částečně na venkovním parkovišti. Ke každému bytu patří minimálně jedno parkovací stání.

Projekt Kolovrátek úspěšně dokončen a zkolaudován - foto, Hyperbydleni.cz

Důležitým parametrem projektu Kolovrátek je jeho nízkoenergetičnost, která je prokázána energetickým štítkem obálky budovy typu B – úsporná budova. Generálním dodavatelem stavby byla společnost ČKD PRAHA DIZ. Architektonické a projektové řešení pochází z dílny SOF. Architekti. Prodej zajišťuje společnost CODECO prostřednictvím vlastního obchodního oddělení.

Projekt Kolovrátek úspěšně dokončen a zkolaudován - foto, Hyperbydleni.cz

www.codeco.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Projekt Kolovrátek úspěšně dokončen a zkolaudován zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo