Bytový dům Procházkova 7 má zelenou

21.1.2010 | CRESCON | Domy | Komentářů 0 |

Luxusní bytový dům v atraktivní lokalitě pražského Podolí má vydáno pravomocné stavební povolení. Developerská společnost CRESCON, která projekt realizuje, tak může na jaře zahájit výstavbu.

Bytový dům Procházkova 7 má zelenou - foto, Hyperbydleni.cz

Výstavba rezidenčního projektu v atraktivní městské části Praha 4 – Podolí bude zahájena na jaře letošního roku, dokončení se plánuje na druhé čtvrtletí roku 2011. Celková výše investice je 100 milionů Kč. Dům s 8 bytovými a 1 nebytovou jednotkou byl uveden na trh v únoru loňského roku a prodána je více než polovina bytů. Prodej bytů zajišťuje sám developer pomocí vlastního obchodního oddělení. 

S dosavadním vývojem projektu Procházkova 7 jsme velmi spokojeni. Dostali jsme stavební povolení, díky kterému můžeme začít s výstavbou. V současné době dokončujeme výběrové řízení na generálního dodavatele. Více než polovina bytů již před zahájením stavby našla své nové majitele, což je v dnešní těžké době, kdy na oblast developmentu stále doléhají důsledky ekonomické krize, více než potěšující,“ komentuje aktuální situaci Jan Jerie, ředitel společnosti CRESCON.

Bytový dům Procházkova 7 má zelenou - foto, Hyperbydleni.cz

Bytový dům je řešen jako solitérní objekt s 5 nadzemními podlažími, ve kterých jsou umístěny byty o velikostech 3+kk a 4+kk a rozměrech od 92,7 m2 až po 119,9 m2, disponující prostornou terasou. V pátém ustupujícím podlaží se rozprostírá penthouse s velikou střešní terasou a krásným výhledem do okolí. Podzemní podlaží bude využito pro parkování a sklepní kóje. Architektonický návrh bytového domu od studia VHE architekta Heidlera je v souladu s okolní zástavbou a vychází z tradičního a ceněného funkcionalismu první republiky. Lokalita pražského Podolí je zájemci velmi ceněná, protože nabízí klidné rodinné bydlení v zeleni s kompletní vybaveností v okolí a snadnou dopravní dostupností. 

Bytový dům Procházkova 7 má zelenou - foto, Hyperbydleni.cz

Developerská společnost CRESCON, založená v roce 2008, se orientuje na development bytových i komerčních objektů a na kompletní rozvoj územních celků. Hlavní důraz klade zejména na výběr atraktivních lokalit, kvalitní architekturu a špičkové řemeslné zpracování. V současné době společnost připravuje více než desítku projektů převážně v Praze a blízkém okolí.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 4

Diskuze

Článek Bytový dům Procházkova 7 má zelenou zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo